Hledáme lidem práci Manpower

Senior projektový inženýr!

Lokalita Prostějov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro významnou firmu z oblasti automotive v Prostějově hledáme projektového inženýra, který má zkušenosti na podobné pozici a umí zavádět nové projekty ve vrobní společnosti.

Hledáte novou výzvu?

Nemáte problémy s angličtinou a němčinou?

Těším se na Váš životopis v češtině a angličtině!

Popis pozice:

Co Vás na této pozici čeká?

  • budete kontaktní osobou pro zákazníky i v rámci firmy
  • budete vést přidělené projekty a zodpovídat za ně
  • tyto projekty budete vyhodnocovat i z obchodního hlediska
  • budete spolupracovat s výrobou, oddělením kvality a technologií
  • a také budete plánovat rozpočty ve střednědobém výhledu

Profil kandidáta:

Bez čeho se neobejdete?

  • VŠ vzdělání technckého směru
  • praxe a znalosti automotive
  • výborná znalost AJ a NJ
  • týmový duch

Nabízíme:

A co dostanete?

  • nadstatndartní mzdové ohodnocení, 13. plat
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na stravování
  • a mnoho dalších benefitů

Budu se těšit na Váš životopis!

  • Moravská Třebová
  • protechnik consulting s. r. o.
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna
  • Bor
  • Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Liberec
  • Alexandr Kendik JUNIOR
  • 16 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Hradec nad Moravicí
  • BRANO a.s.
  • od 20 000 Kč
  • Opava
  • Optik Skryjová s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Česká Třebová
  • KORADO, a.s.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Pardubice
  • Flex International s.r.o.
  • 19 500 – 20 500 Kč
  • Milevsko
  • Karel Rymon
  • 23 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Prostějov, Olomouc, Vyškov, Litovel, Přerov, Kroměříž

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

AJ auto benefit Bor den flexibilní hledám hodnocení inženýr IT kandidát kvality náplň práce NDA nové obchodní ohodnocení OZP plán plat pozice práce pracovní praxe Prostějov příspěvek společnost společnosti stravování týden týden dovolené navíc vzdělání zkušenosti znalost znalosti životopis dar dovolené firmy kontakt mzdové náplň navíc obchod oblast oblasti oddělení PR problém profi projekt projektové projektový rozpočty technolog tým zákazník zkušenost