Do you speak Dutch, Finnish or Swedish?

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život.

Do you speak English?
Do you speak Dutch, Swedish or Finnish?

Then we have a match and the result will be YOUR DREAM JOB! We have a few projects running and we are looking for someone just like YOU!

The client provides business-to-business trans-formative services for its clients across the globe. The company's integrated IT and BPM solutions approach enables it to unlock business value across industries and service lines, and address business challenges for its clients.

We believe in great things, and we are doing them in Brno. We are a leading provider of next-generation consulting, technology and outsourcing solutions. From its Brno Deliver Center client provides services to more than 20 global multinational corporations.

Popis pozice:

What will be your main responsibilities?

• Providing support to employees & cooperation within the team.
• Handling different requests via chat, email and phone.
• Analyzing and solve wide range of issues.
• Editing the map content.

Profil kandidáta:

What do we require?

• Fluency in English and Dutch, Swedish or Finnish.
• Fresher or do you already have any technical knowledge/experience? That's a plus however you will be fully trained by us!

Nabízíme:

What do we offer?

• Competitive salary + Performance bonus
• An amazing deal of working hours (NO NIGHT SHIFTS)
• 5 weeks of leave
• Meal voucher + language courses + multisport card
• UNLIMITED CONTRACT
.. and much more :)

Please do not hesitate to contact me and let's discuss all details together!

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.