Hledáme lidem práci Manpower

Programátor svařovacího robota - rozjezd robotického centra

Lokalita Olbramovice, okres Benešov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Toužíte po tom stát u zrodu něčeho zcela nového a řídit si svůj vlastní projekt automatizace?

Naším klientem je tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů. Společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu.

Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů. A v neposlední řadě se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců.

Naší misí je nyní najít šikovné inovativní lidi s nápady, které chtějí realizovat.

Jednou ze stěžejních pozic pro náš podnik je právě Programátor svařovacího robota.

Ať už máte zkušenost s rozjezdem robotického centra nebo vás zajímá svařování, znáte jeho principy a toužíte po tom své znalosti prohlubovat a přičichnout k rozběhu automatizace ve výrobě, určitě se nám ozvěte. Rádi zaškolíme i člověka s nulovou zkušeností s programováním, pokud z vás ucítíme opravdový zájem.

Popis pozice:

- V prvních týdnech to celé bude hlavně o seznámení se s naším svařovacím robotem a fungováním společnosti
- Poté, co se naučíte robota programovat, bude Vaším hlavním úkolem naplňování jeho kapacity
- Čeká vás kompletní projektové řízení v rámci rozjezdu robotického centra (postupně bychom rádi rozšířili naši robotickou rodinku o další dva členy?)
- Budete komunikovat s výrobním i výkonným ředitelem
- Nemine vás ani školení ostatních kolegů v týmu

Profil kandidáta:

- Vzdělání technického či strojírenského směru
- Znalost principů svařování
- Minimálně základní znalost programování strojů

Nabízíme:

- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Seberealizaci v rozvíjející se společnosti s mezinárodním přesahem
- Plnou podporu vedení pro vaše nápady

  • Karlovy Vary
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. března
  • STRABAG a.s.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Domažlice
  • AGROPODNIK DOMAŽLICE a. s.
  • 19 000 – 25 000 Kč
  • Královské Poříčí
  • ABRI, s.r.o.
  • 18 000 – 24 000 Kč
  • Křemže
  • AGRIO MZS s.r.o.
  • 30 000 Kč
  • Křemže
  • 25 000 Kč
  • Pardubice
  • Synthesia, a.s.
  • 26 040 – 32 500 Kč
  • Rokycany
  • Autodoprava Staudek s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Uhlířské Janovice, Příbram, Praha, Pelhřimov

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Odbory - proč a jak je založit

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

AJ auto český den EU hlavní hodnocení IT kandidát mezinárodní náplň práce nové ohodnocení podnik postup pozice práce programátor ředitel řízení SOU spokojenost společnost společnosti stravování svařování školení vedení výkon vzdělání zaměstnanců znalost znalosti areál automat automatizace bota centra člen inovativní kov lidský mzdové náplň národní Ostatní PR proces procesů profi program projekt projektové přístup robot spokojen stroj technické tým úkol výkonný výrobní zájem země zemědělský zkušenost