Operátor/ka výroby v strojírenském průmyslu (Skalica)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro cizince
Lokalita Slovensko
Firma Amikov job, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Začátečník A1), Slovenský jazyk (Pokročilý začátečník A2), Ukrajinský jazyk (Začátečník A1)
Hrubá mzda 1.100 – 1.400 €

Amikov job, s.r.o.

Náplň práce:

  • Výroba ložisek a převodovek, kladek, ozubených koleček
  • Montážní práce

  • Виробництво підшипників редукторів і шестерень
  • Монтажні роботи

Co od Vás očekáváme:

  • manuální zručnost
  • samostatnost
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

  • спритність рук
  • незалежність
  • готовність працювати в три зміни

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr
  • mzda 5,03 EUR/hod
  • výkonnostní premie 30%
  • stravenky v hodnote 5,50 EUR/směna
  • příplatek za víkend 25%
  • příplatek za svátek 125%
  • odpolední směna 0,30 EUR/hod, noční směna  1,73 EUR/hod
  • UBYTOVÁNÍ ZABEZPEČENÉ – 1,50 EUR/noc
  • Místo výkonu práce Skalica, SR

  • робота в стабільній компанії по трудовому договорі
  • оплата 5,03 євро/год
  • бонус за продуктивність 30%
  • компенсація на харчування 5,50 євро за зміну
  • доплата за вихідні 25%
  • доплата за святкові дні 125%
  • післяобідня зміна – 0,30 євро/год., нічна зміна – 1,73 євро/год
  • ЖИТЛО НАДАЄТЬСЯ - 1,50 євро/ніч
  • Місце роботи Скаліца, СР

  • Slovensko
  • Amikov job, s.r.o.
  • 1 000 – 1 200 €
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Hodonín
  • Avardy s.r.o.
  • 16 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Slovensko
  • 1 033 – 1 300 €
  • Těrlicko
  • IMPRO nábytek s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
  • Praha
  • Stavební společnost Šlehofer, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

EU hlavní místo Most mzda náplň práce operátor plat práce pracovní pracovní poměr příplatek samostatnost společnost společnosti stabilní stravenky svátek víkend výkon výroba Zruč místo výkonu práce náplň poměr PR průmysl směna stroj výkonnost výroby