Hledáme lidem práci Manpower

CAE/CAD designer in Prague (with relocation package)

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Are you able to control CAE / CAD systems such as EPLAN? So you are the right candidate for our R&D department. We are looking for a colleague, who won't be afraid of electronic schemes and 3D modeling.

Experiance a new career stage with us in Prague in a renowned company. We do not reserve the benefits as well.

Popis pozice:

What would be your job?

– Creating CAD designs in 3D

– Generating electrical diagrams according to IEC and ANSI standards

– Setting up project documentation and communicating with the project team

– Developing new products and being able to participate directly on prototypes going into production

Profil kandidáta:

We require:

– Secondary or high education in a technical field

– Proofable knowledge of CAE / CAD systems (EPLAN P8, AutoCAD, NX, SolidWorks, CAx Workbench)

– Orientation in working with Adobe products (Photoshop, Illustrator)

– English language – level B2

– The knowledge of industrial automation would be an advantage

Nabízíme:

What can we offer you back?

– Signing bonus in the amount of CZK 50,000 post-paid after the testing period

– Relocation package in the amount of CZK 50,000

– 5 weeks of vacation

– Flexible working hours

– Home office

– Company kindergarten

– Meal vouchers

– Personal canteen systém (minimum of CZK 24,000 or 8 days extra leave)

We hope that our offer took your attention. You can send us your CV in English to Odpovědět na inzerát, don't forget to add a telephone number. Subsequently, we will contact you and discuss all the details.

  • Plzeň
  • B E K O Engineering, spol. s r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. února
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • TECNOCAP s.r.o.
  • 37 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 22. února
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. ledna
  • České Budějovice
  • Mektec Manufacturing Corporation Europe…
  • od 66 000 Kč
Zveřejněno: 7. března
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • TORO TRANS s.r.o.
Zveřejněno: 17. srpna
Zveřejněno: 25. října
  • Brno
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 16. prosince
  • Račice, Litoměřice
  • 2JCP a.s.
  • 27 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • od 60 600 Kč
Zveřejněno: 13. prosince
  • Holešovice, Praha
  • ALO jewelry CZ, s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 30. května
  • Kyjov, Hodonín
  • NINHBINH s.r.o.
  • od 13 500 Kč
Zveřejněno: 1. října
  • Stodůlky, Praha
  • Mateřská škola a základní škola…
  • Plzeň
  • Vodrážka a Vodrážka s.r.o.
  • 21 000 Kč
  • Nusle, Praha
  • LUMINEX,společnost s ručením omezeným
  • 21 000 Kč
  • Nové Město, Praha
  • 22 000 – 28 000 Kč
  • Pardubice
  • ABAS IPS Management s.r.o.
Zveřejněno: 29. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

auto benefit bonus CV CZK designer home office IT job kandidát náplň práce NDA Office pozice práce Prague system automat CAD dar dary design model náplň PR profi standard systém test