Hledáme lidem práci Manpower

Elektrotechnik - údržbář

Lokalita Stříbro
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro fungl nový, výrobní závod ve Stříbře hledáme zkušeného elektrotechnika, který umí odhalit závadu rychlostí blesku.

Popis pozice:

  • Nastoupíte rovnou do kmenu společnosti
  • Budete vyhledávat a odstraňovat elektrické i mechanické problémy na výrobních strojích
  • Budete provádět funkční testy a ujišťovat se, že všechno funguje správně
  • Budete aktualizovat programy řídící výrobní stroje
  • Výsledky budete zaznamenávat do počítače

Profil kandidáta:

  • Máte minimálně středoškolské odborné vzdělání v oboru elektro
  • Máte platnou vyhlášku č.50 §6 nad 1000 V a vyšší
  • Máte praxi na podobné pozici z výrobního prostředí
  • Znalost práce na PC - zvládnete nainstalovat program a pracovat v běžném systému
  • MS Office - umíte napsat a uložit text nebo jednoduchou tabulku

Nabízíme:

  • Základní mzda 40.000 – 45.000Kč
  • Příplatky za práci v noci (25 %), ve svátek (100 %) a o víkendu (30 %)
  • Příplatek za práci v hluku - 15% minimální mzdy
  • Měsíční bonus 10% ze základní mzdy
  • Pravidelné odměny 4x do roka
  • Letní a zimní bonus
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu 3kč/km (nad 10km)
  • Týden dovolené navíc
  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Zvýhodněný neomezený tarif

  • Bystřice, Benešov
  • KVARTO s.r.o.
  • 30 000 – 41 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. června
  • Myslinka
  • Elkamet s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • RestCo KV s.r.o.
  • od 17 688 Kč
  • Bohumilice
  • BACHL, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Nové Město nad Metují
  • MIKO 2000 s.r.o.
  • od 18 000 Kč
  • Mírová pod Kozákovem
  • Zbyněk Hlubuček
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • od 19 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná, Rokycany

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

akce bonus Bor den elektro elektrotechnik hledám Hluk IT kandidát mzda mzdy náplň práce odměny Office plat pozice práce pro zaměstnance prostředí příplatek příplatky příspěvek společnost společnosti stravenky svátek tarif technik týden týden dovolené navíc víkend výsledky vyšší vzdělání znalost dovolené elektrické mechanické měsíční minimální náplň navíc obor odbor odborné PC počítač PR problém profi program programy rok stroj systém technika test výrobní závod