Hledáme lidem práci Manpower

Nejvyšší mzda ze všech call center v Praze!

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Přidej se ke spokojeným zaměstnancům společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti energií. Staň se členem úspěšného týmu, který je naší důležitou součástí. Na věku nám nezáleží. Pokud jsi komunikativní a bez vad řeči, dveře k nám jsou Ti otevřeny.

Popis pozice:

Čeká Tě:

- telefonická a emailová komunikace s klienty

- prezentace a prodej našich produktů

- vytváření vhodných nabídek na míru zákazníkům

nebo

- domlouvání schůzek našim energetickým poradcům

Profil kandidáta:

Rádi mezi sebou přivítáme ty, co mají praxi, ale i absolventy, důchodce či maminky/tatínky na mateřské dovolené. Ideální uchazeč je ten, který má perfektní češtinu nebo slovenštinu, uživatelskou znalost na PC a baví ho prodej. Všechno ostatní včetně zaškolení už nechej na nás.

Nabízíme:

- fixní mzdu ve výši 150,- Kč/hod + příplatky

- neomezené bonusy

- každý den OBĚD zdarma ve vlastní firemní restauraci

- FIREMNÍ KURZY ANGLIČTINY s rodilým mluvčím, plně hrazené zaměstnavatelem

- ZDARMA káva, horká čokoláda, sodovka, voda

- díky vlastnímu plánování směn (Po-Čt 8:30-19:30, Pá 8:30-17:00, So 10-17hod) získáte i spoustu času na své koníčky a rodinu

- hlavní pracovní poměr (35 či 30 hodin/týden) nebo dlouhodobou brigádu (DPČ)

- volné svátky

- odpočinek je pro nás důležitý, proto Ti dáme týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů placeného volna)

- očkování proti chřipce 1 krát ročně ZDARMA

- stolní fotbálek pro odreagování

- zcela bezbariérové pracoviště, přímo na metru B Kolbenova

  • Valašské Meziříčí
  • PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
  • 13 000 – 19 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. ledna
  • Hradec Králové
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 12 200 – 17 200 Kč
Zveřejněno: 2. února

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

absolvent AJ bonus bonusy den DPČ důchod důchodce email hlavní HR IT kandidát komunikace koníčky kurz kurzy mzda náplň práce nová plán plánování plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní poměr příplatky SOU společnost společnosti školení telefon týden týden dovolené navíc uchazeč vhodný vyšší zaměstnanců zaměstnavatel zdarma znalost bar člen dar dovolené firemní kov náplň navíc oblast oblasti Ostatní PC placené poměr PR prezentace prodej profi součást spokojen svátky trh tým uživatel volna zákazník