Obchodní zástupce

Lokalita Jihlava
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového parťáka na pozici Obchodního zástupce, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost se zabývá výkupem neželezných kovů, papíru, plastu. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Jihlava

Popis pozice:

Prezentace společnosti u klientů – péče a rozvoj stávajících klientů, získávání nových

Správa klientů v královehradeckém kraji 70% péče 30% akvizice

Plánování schůzek s klienty v regionu budete mít ve vlastní režii

Péče o klienty – poskytování odborného poradenství, které vyřeší jejich potřeby v oblasti přepravy

Příprava dokumentace k změnovým řízením

Práce ve firemním interním systému

Profil kandidáta:

zkušenosti z pozice obchodního zástupce nejlépe technický produkt

řp. sk B

Nabízíme:

5 týdnů dovolené

služební automobil i k soukromým účelům

fixní plat + bonusy

Stravenky

Penzijní a životní připojištění

Máte zájem o tuto nabídku?