Nabídka brigád "Železný Brod" aktuálně 30 volných míst.

 • Turnov (9 km)
 • Michaela Hamtilová
 • 4 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Výplata ihned
Zveřejněno: 17. dubna
Nutně vás hledají
 • Liberec (16 km)
 • Zoo Liberec, příspěvková organizace
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro seniory
včerejší
 • Liberec (16 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
 • Jičín (24 km)
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 17. dubna
 • Mladá Boleslav (36 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 16. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Michaela Hamtilová, Ing. Tomáš Hronek, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., Andulka services s.r.o., Agentura TAPAZA s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Star Clubs Liberec s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., CELTIMA s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Krakonošovy dobroty s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Celá ČR, Jablonec nad Nisou, Kořenov, Liberec, Mnichovo Hradiště, Jičín, Mladá Boleslav, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Benátky nad Jizerou

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

AJ den DPP firma hledám HR ISO IT Jablonec Jablonec nad Nisou kraj Liberec měření Mšeno nad Nisou náplň práce OZP plat práce pracovní pracovník pro zaměstnance Smržovka SOU stabilní Turnov uplatnění úvazek díl kov lokality náplň oblast PR analytik budoucnost data email inzerát kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec přihlášení specialist technologie vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost doba důchod měsíc pozice pracovní doba pracovní pozice přivýdělek vhodné výdělek kontakt odměna tým auto automobil Bor boty cestovní náhrady dopis DPČ e-mail hodiny Hrady město mobil nabídka nábor náhrady nová společnost telefon zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres případ řidič součást flexibilní hodnocení chování nabídky ohodnocení spolupráce finanční brigáda česká činnost dodržování hlídání hory Most mzda nové odpovědnost partner pečlivost praxe samostatnost sklad směny stravování Tábor ubytování vedoucí volno vzdělání brigády činnosti daně jídla pomoc pořádek předpis příprava přístup síla stav školní turistická v práci řízení slaný bar obsluha prodej Luže občerstvení platy víkend dohody obor příjemné sezónní služby EU forum komunikace NDA péče pokladní pracovní činnost pracovní činnosti školení v týdnu vedení kolegyně prezentace standard systém zákazník zdravé značky životní administrativa bezpečnost pracovní prostředí prostředí příplatky služba týden kontrola organizační schopnost organizační schopnosti PC příjemné pracovní prostředí příjemný schopnost schopnosti plán povinnost společnosti brigádníci brigádník nabízíme práci informace pracoviště restaurace taxi Teplá výplata životopis hotel kolektiv na pracovišti přátelské mzdy odměny zaměstnavatel dobro doby kvalitní oblasti problém přátelský řešení řešení problémů agentura ČR kvalita marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy auta bankovní druh iOS oblečení povolení rozdíl rozvoz smlouva dané pitné potravinář smart výdělky obchod bonus bonusy pojištění registrace jednání jízdy karty minimální místní předání asistent harmonogram pečovatel zdravotní zdravotní stav kontroly osobní platové ohodnocení interní vhodná Zruč prodejní programy akce domov Mnichovo Hradiště přivydělat sociální vydělat Jičín kancelář pracovní den Boleslav důchodce invalidní důchodce Kosmonosy Mladá Boleslav invalidní Hranice krásné obchodní firemní kavárna prémie dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem králové nad Labem nemoc nemocnice Trutnov benefit podnik postup prázdniny atmosféra Ostatní první den svátky zaměstnanecké
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Železném Brodě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena