Nabídka brigád "Svor" aktuálně 31 volných míst.

 • Liberec (34 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
včerejší
 • Liberec (34 km)
 • Zoo Liberec, příspěvková organizace
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 22. dubna
 • Roudnice nad Labem (47 km)
 • Matěj Beránek s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 22. dubna
 • Mladá Boleslav (47 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 23. dubna
 • Mladá Boleslav (47 km)
 • FACHMANN CZ s.r.o.
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 23. dubna
 • Mělník (50 km)
 • SECURITOR s.r.o.
 • 100 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 19. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, První novinová společnost a.s., Miloš Kraus, SEBELIS s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., CELTIMA s.r.o., Zoo Liberec, příspěvková organizace, Globus ČR, v.o.s., Andulka services s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Viterra Czech s.r.o., Aaron guard s.r.o., Michaela Hamtilová, Matěj Beránek s.r.o., Krakonošovy dobroty s.r.o., FACHMANN CZ s.r.o., SECURITOR s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Děčín, Liberec, Mnichovo Hradiště, Jablonec nad Nisou, Ústí nad Labem, Turnov, Roudnice nad Labem, Mladá Boleslav, Mělník

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Odbory - proč a jak je založit

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost auto automobil Bor boty cestovní náhrady den dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny HR Hrady město mobil nabídka nábor náhrady náplň práce nová přivýdělek Rumburk společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové náplň oddělení odpovědné případ řidič součást tým důchodce invalidní důchodce Liberec OZP pozice díl invalidní obchod bonus bonusy doba flexibilní iOS nové pojištění registrace rozvoz týden výplata jednání jídla jízdy karty minimální místní pitné předání asistent bezpečnost harmonogram hodnocení Luže Most ohodnocení pečovatel pracovní pracovní doba praxe prostředí směny vzdělání zdravotní zdravotní stav dohody kolektiv kontroly oblast oblasti osobní platové ohodnocení pomoc příjemné řešení schopnost stav interní měsíc oblečení partner pečlivost pracovní pozice samostatnost vhodná Zruč kontakt odměna prodej prodejní programy akce ČR firma NDA dobro obor občerstvení platy víkend obsluha příprava sezónní služby administrativa pracovní prostředí příplatky služba kontrola organizační schopnost organizační schopnosti PC příjemné pracovní prostředí příjemný přístup schopnosti plán povinnost společnosti stabilní brigádníci brigádník finanční nabízíme práci chování nabídky spolupráce informace pracoviště restaurace taxi Teplá životopis hotel na pracovišti přátelské činnost mzda mzdy odměny školení zaměstnavatel činnosti doby kov kvalitní problém přátelský řešení problémů zákazník agentura kvalita marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK agent databáze předpoklad reklamy slané úkol výzkum výzkumy auta bankovní dodržování druh komunikace povolení rozdíl smlouva v týdnu bar dané potravinář síla smart výdělky domov Mnichovo Hradiště pracovník přivydělat řízení sociální vydělat ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou nad Labem Teplice Ústí nad Labem agro kvality vzor národní závod brigáda hlídání obchodní pokladní stráž získání certifikát firmy mimořádný stroj systém kraj měření Mšeno pro zaměstnance Smržovka Turnov úvazek lokality vhodné servírka dny dovolené rodičovské rodičovské dovolené student Boleslav Kosmonosy Mladá Boleslav Hranice krásné vedení firemní kavárna kolegyně prémie elektrikář náhrada světla ubytování náklad oprava opravy střední výměna hasič kancelář odpovědnost plánování podpora signály sledování stres výjezd centra centrum komunikační koordinace report signál trh Mělník Měšice areál
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Svoru a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena