Nabídka práce "Svijany" aktuálně 25 volných míst.

Kurýr Bolt Food

Nutně vás hledají
 • Liberec (16 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
Nutně vás hledají
 • Mladá Boleslav (21 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 9. dubna
 • Jičín (26 km)
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 200 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 10. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SEBELIS s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Miloš Kraus, Zoo Liberec, příspěvková organizace, Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., CELTIMA s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BASIC Česká republika, z.s., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s., Krakonošovy dobroty s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Agentura TAPAZA s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Jičín, Kořenov, Benátky nad Jizerou, Česká Lípa

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

auto bonus bonusy den doba flexibilní iOS IT možnost náplň práce nové plat pojištění práce registrace rozvoz telefon týden výplata jednání jídla jízdy karty minimální místní náplň pitné PR předání rok řidič tým DPP důchod měsíc pozice pracovní pracovní doba pracovní pozice pracovník přivýdělek Turnov vhodné výdělek kontakt odměna auta bankovní ČR dodržování druh komunikace mobil oblečení partner povolení rozdíl smlouva spolupráce v týdnu bar dané díl dobro kov potravinář přístup síla smart výdělky zákazník AJ dispečer domov Hluk Liberec práce z domova služba SOU stabilní taxi výkon znalost doma PC počítač příjemné služby z domova HR OZP obchod Bor český DPČ formulář odpovědnost parkování praxe sezónní práce slaný úvazek vedoucí víkend zkrácený úvazek životopis dohody jazyk komunikační obor obsluha odpovědní sezónní zájem brigáda dopis hlavní hledám inzerát místa nabídka online plán postup poštovní pošty pracovní den pracovní místa pracovní poměr řízení uchazeč vyšší kolektiv list odpovědný osobní poměr pořádek případ student volná pracovní místa agentura data kvalita marketing odměny odpověď otázky pec plnění prostředí rozhovor společnost STK vzdělání zkušenosti agent databáze finanční projekt předpoklad příležitost reklamy slané stav úkol výzkum výzkumy zkušenost akce firma NDA schopnost česká činnost EU forum péče pokladní pracovní činnost pracovní činnosti směny školení vedení činnosti dar kolegyně prezentace prodej standard systém zdravé značky životní administrativa bezpečnost nová pečlivost pracovní prostředí příplatky kontrola organizační schopnost organizační schopnosti pomoc příjemné pracovní prostředí příjemný schopnosti hodnocení ohodnocení povinnost společnosti brigádníci brigádník nabízíme práci budoucnost motivační dopis výsledky znalosti brigády české dítě motivační oblast oblasti pedagog chování nabídky informace Luže mzda mzdy zaměstnavatel doby kvalitní problém přátelský řešení řešení problémů ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou automobil boty cestovní náhrady e-mail hodiny Hrady kurz město nábor náhrady zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres součást Boleslav Hranice krásné Mladá Boleslav obchodní firemní kavárna prémie prodejní přátelské důchodce invalidní důchodce invalidní sociální hlídání hory Most samostatnost sklad stravování Tábor ubytování volno zdarma daně předpis příprava školní turistická v práci benefit podnik prázdniny zaměstnanec atmosféra Ostatní první den svátky vydělat zaměstnanecké povinnosti přivydělat dlouhodobá brigáda administrativní interní portál program programy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Svijanech a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena