Nabídka práce "Moravská Třebová" aktuálně 37 volných míst.

 • Bludov, Šumperk
 • DH Pizza s.r.o.
 • 120 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • LPS GUARD s.r.o.
 • 150 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 30. listopadu
 • Olomouc
 • CZECH FLEET, družstvo
 • 140 – 220 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pružná pracovní doba
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 30. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Jiří Geisler, ZLKL, s. r. o., DH Pizza s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., Česká pošta, s.p., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Enter-Prise Sorting, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., CZECH FLEET, družstvo, SUNSKI spol. s r.o., Rodina Koláčkova s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Prostějov, Loštice, Bludov, okres Šumperk, Přemyslovice, Ústí nad Orlicí, Nový Malín, Kostelec na Hané, Plumlov, Choceň, Smržice, Blansko, Olomouc, Nové Město na Moravě, Kralice na Hané

Moravská Třebová

Charakteristika města a jeho instituce: Moravská Třebová je malebným městem s historickým centrem, které je chráněnou památkovou rezervací. Město má bohaté kulturní a historické dědictví. Zdejší instituce zahrnují muzeum, galerie, a další kulturní centra, která přispívají k uchování a propagaci bohatého kulturního dědictví města.

 

Politická a správní struktura: Město Moravská Třebová je centrem okresu Ústí nad Orlicí. Má vlastní samosprávu a zastupitelstvo, které se stará o místní záležitosti. V okrese Ústí nad Orlicí sídlí okresní úřad, který zajišťuje správní činnosti pro celý okres.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Moravské Třebové je rozmanitá. Město a jeho okolí nabízí různé podnikatelské příležitosti. Zemědělství a průmysl, zejména textilní průmysl, byly historicky významné pro místní ekonomiku. Dnes město usiluje o rozvoj turismu, což přináší nové ekonomické příležitosti.

 

Doprava a dostupnost: Moravská Třebová má dobrou dopravní dostupnost. Město leží na železniční trati spojující Pardubice s Olomoucí, což usnadňuje přístup do okolních regionů. Silniční síť také propojuje město s okolními obcemi. Díky dobré dostupnosti mohou obyvatelé snadno cestovat do okolních měst.

 

Bydlení a rodinný život: V Moravské Třebové jsou k dispozici různé druhy bydlení, od historických domů po moderní bytové komplexy. Město poskytuje veškerou občanskou vybavenost, jako jsou školy, školky, zdravotní střediska a sportovní zařízení, což činí Moravskou Třebovou atraktivním místem pro rodiny.

 

Geografie a poloha: Město Moravská Třebová leží v krajině, která je obklopena kopci a lesy. Tato poloha poskytuje obyvatelům a návštěvníkům města možnosti pro turistiku, cyklistiku a jiné outdoorové aktivity. Díky své poloze ve východní části České republiky je Moravská Třebová výchozím bodem pro objevování krás Krkonoš a dalších přírodních krás regionu.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

administrativní AJ Ali co do doba důchod IT Ivo je k kancelář kol kolem ku Luže možnost na náplň práce o ob od odpovědnost OZP plat po pod práce pracovní pracovní doba pro Prostějov prostředí při přivýdělek s se společnost společnosti stabilní to u úvazek v ve vhodná vo vod výdělek vysoké z za zdravotní ze 3D během Bor brigáda den dění dle iOS kvality Nick Nika nové postup pracovní dny praxe přes růst řízení studium systém technologie Teo Tom uplatnění vedoucí vně vz vzdělání zaměstnání akce Amy bonus bonusy e-mail flexibilní hledám HR ke Lev Malý nemoc Oleg Oto pec pizza pizzař podnik priorita Rita Sam směny SOU týden víkend zaslání zkrácený úvazek Zruč životopis auto automobil dopis DPČ DPP Lom město místo mobil nabídka nábor nová před Sami světlí telefon astronom gastro gastronomie měsíc moravská nad nad Orlicí pracovní nabídka Ústí nad Orlicí výhody výplata vyučení v oboru boty cestovní náhrady Eva hodiny Hrady kurz náhrady nový Šumperk vyšší hlavní Ina inzerát Jan kolegové krásné místa Ota poštovní pošty pracoviště pracovní místa spolupráce uchazeč Vít získání bez data Most Petr Petra pozice samostatnost show Choceň Blansko Letovice administrativa Ida ISO Iva ode Olomouc operátor podle pomocí Roman technik mzda plán plánování sklad třídění pracovník pro zaměstnance činnost hodina inzeráty kandidát pracovní činnost pracovní činnosti Dino platy prostřednictvím příplatky smlouva školení výplaty zkušenosti příspěvek bezpečnost ČR firma Irma komunikace Lea nadřízený pojištění reporting služební služební auto sport stravenky Tea vedení výsledky Albert dotazy kvalifikace Nikol odměny angličtina Ela mimo partner tarif znalost dolní kurzy oblečení povinnost povinnosti Přemysl seminář stravování ubytování vzdělávání zapůjčení zdarma český Hrubá Lech občerstvení pitný režim Plumlov restaurace režim ukončení hodnocení chování nabídky ohodnocení Ben benefit benefity hrubá mzda nepřetržitý ošetřování pečlivost podpora zaměstnanec plnění pracovní pozice Sadská agentura kvalita Mark marketing odpověď online otázky rozhovor STK na Moravě NDA Tim
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Moravské Třebové a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena