Nabídka práce "Český Dub" aktuálně 29 volných míst.

  • Liberec
  • David Štěpánek
  • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., BLUMAX s.r.o., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., YELLOW POINT, spol. s r.o., X sport servis s.r.o., Jiří Maděra

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Liberec, Turnov, Jablonec nad Nisou, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Frýdlant, Jičín, Jilemnice, Varnsdorf, Benátky nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Strážné, Dolní Dvůr

Český Dub

Charakteristika města a jeho instituce: Český Dub je malebné město s bohatou historií a zachovalým středověkým jádrem. Město je známé svými historickými památkami, jako je hrad Bezděz a kostel svatého Vavřince. Hrad Bezděz dominuje nad městem a nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 

Politická a správní struktura: Český Dub je městem s vlastní samosprávou, která zahrnuje městskou radu a primátora. Město má také místní samosprávné části a radnice, které se starají o konkrétní části města.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Českého Dubu je rozmanitá, s důrazem na služby, malé obchody a cestovní ruch. Město využívá své historické bohatství a architekturu, což přispívá k rozvoji místní ekonomiky.

 

Doprava a dostupnost: Český Dub je dobře dostupný prostřednictvím silnic, které spojují město s okolními obcemi. Veřejná doprava zahrnuje autobusové spoje a vlakovou dopravu, což umožňuje pohodlné cestování do větších měst v okolí.

 

Bydlení a rodinný život: Město nabízí různé možnosti bydlení, včetně historických domů ve středu města, moderních bytových komplexů a klidných předměstských čtvrtí. Český Dub má kvalitní školství a zdravotní péči, což je atraktivní pro rodiny s dětmi. Krásné okolí a historické památky tvoří ideální prostředí pro rodinný život.

 

Geografie a poloha: Český Dub se nachází v Libereckém kraji, který je obklopen krásnou přírodou a kopci. Město je vhodným výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity v okolí. Poloha města je strategicky výhodná pro ty, kteří chtějí prozkoumat Krkonoše a další přírodní krásy severního Česka.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost bonusy brigáda číšník den ke komunikace Most náplň práce Oleg praxe přivýdělek Sam samostatnost servírka týden vhodná víkend vstříc vůči výdělek flexibilní hodnocení chování Ina inzerát Liberec nabídky ohodnocení Sami telefon ze absolvent absolventy administrativa administrativní AJ bez bezpečnost Bor činnost důchod důchodce Ema email invalidní důchodce Iva kvalifikace manažer mzda ode odměny personální oddělení plán pozice pracovní pracovní pozice pracovník Praha přes růst společnost společnosti stráž systém zaměstnáváme agentura Amy ČR data kvalita Mark marketing nový odpověď online otázky pec plnění podle prostředí před rozhovor STK vyšší vzdělání zkušenosti Android auta bankovní Dan doba dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS mobil partner povolení pracovní doba rozdíl rozvoz smlouva výplata kvality NDA směny stabilní Tim event firma Irma kandidát Luže odpovědnost pracovní prostředí školení vhodné zařazení zdravotní budoucnost dopis krom motivační dopis nabídka Oto vedení výsledky znalosti životopis měsíc místa místo stran uchazeč vedoucí výkon zaměstnanců zaměstnání HR inzeráty postup pracovní místa příplatky sklad DPČ povinnost Vít Turnov Kladno nové pracovní činnost pracovní činnosti ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou A3 auto Boleslav Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav OZP proti stěhování stres technologie Zruč brány cíle CV český nábor náklady pečlivost prostřednictvím Rut řízení trendy hodiny kariérní růst průzkum v týdnu kancelář automobil e-mail Eric evidence inspektor Jičín Max nová Nová Paka Paka vně Ben nad Jizerou Lech přede technik akce prázdniny služební Tea výhody česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Českém Dubu a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena