Brigáda: Číšník/servírka do vyhlášené restaurace (Pardubice)

lokalita: Pardubice zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Číšník/servírka do vyhlášené restaurace
Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi, fyzickou práci v pohostinství, u které zároveň využiješ své komunikační dovednosti, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje ve vyhlášeném podniku s dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž vhodné pracovníky na obsluhu zákazníků do restaurace v centru Pardubic.
Nástup ihned, turnusové služby: krátký – dlouhý týden, od 10:00 – cca 24:00 h.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

  • Jaká práce na tebe čeká? Úkolem číšníka je… Hádej. Jasně, budeš obsluhovat klienty podniku, roznášet jim to, co v jejich očích uvidíš a na stole ne, případně jim poradíš a pomůžeš s výběrem místních dobrot. Dále bude tvým úkolem kasírovat, vyřizovat rezervace z bookingu, pokud bude třeba, tak uklidit restauraci, zkrátka se postarat o to, aby v restauraci bylo vše v pořádku, komunikovat se svým nadřízeným a podobně.

Požadujeme:

  • Bylo Ti už 18 let, jsi samostatný, pracovitý, zodpovědný, komunikativní vlastník potravinářského průkazu a čistého trestního rejstříku se zkušenostmi v oboru, můžeš docházet na krátký/dlouhý týden a baví Tě práce s lidmi? Pak jsi přesně ten, koho hledáme!

Nabízíme:

  • Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my. U nás můžeš očekávat odpovídající mzdu 100 až 120,– Kč/hod. + spropitné, férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, dlouhodobou spolupráci,

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

5. 9. 2019, 15:40

Lokalita

Pardubice

Obor

Manuální

Odměna

100 – 120 Kč / hod

Kontaktní osoba

Abzakovo - Hradec Králové 2

Telefon

608 497 474

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist