Číšník/servírka do vyhlášené restaurace (Pardubice)

Pracovní poměr brigády
Lokalita Pardubice
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Odměna 100 – 120 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Číšník/servírka do vyhlášené restaurace
Jsi spolehlivý pracant, máš rád kontakt s lidmi, fyzickou práci v pohostinství, u které zároveň využiješ své komunikační dovednosti, chceš vědět a zároveň se naučit, jak se pracuje ve vyhlášeném podniku s dlouholetou tradicí? Pak hledáme právě Tebe!
Sháníme totiž vhodné pracovníky na obsluhu zákazníků do restaurace v centru Pardubic.
Nástup ihned, turnusové služby: krátký – dlouhý týden, od 10:00 – cca 24:00 h.
V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce jistá.
Přidáš se?

Náplň práce:

  • Jaká práce na tebe čeká? Úkolem číšníka je… Hádej. Jasně, budeš obsluhovat klienty podniku, roznášet jim to, co v jejich očích uvidíš a na stole ne, případně jim poradíš a pomůžeš s výběrem místních dobrot. Dále bude tvým úkolem kasírovat, vyřizovat rezervace z bookingu, pokud bude třeba, tak uklidit restauraci, zkrátka se postarat o to, aby v restauraci bylo vše v pořádku, komunikovat se svým nadřízeným a podobně.

Požadujeme:

  • Bylo Ti už 18 let, jsi samostatný, pracovitý, zodpovědný, komunikativní vlastník potravinářského průkazu a čistého trestního rejstříku se zkušenostmi v oboru, můžeš docházet na krátký/dlouhý týden a baví Tě práce s lidmi? Pak jsi přesně ten, koho hledáme!

Nabízíme:

  • Určitě tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti, dovednosti a přednosti nabízíme my. U nás můžeš očekávat odpovídající mzdu 100 až 120,– Kč/hod. + spropitné, férové jednání, práci v příjemném prostředí a kolektivu, dlouhodobou spolupráci,

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena