General restaurant worker in Amusement park

Zahraničí
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:

Six Flags Great Adventure Amusement park in Jackson, NJ

Positions:

  • Cashier
  • Cook
  • Counter help
  • Food prep
  • Stocking etc.

Job description: Employees will prepare food items for sale; sell items to customers, count money, and clean work area.

Wage:

$8.38/hr for regular hours,

$12.57/hr for overtime hours over 40 a week

Students must pass Six Flags park Discovery training

Uniforms will be provided, will need black or white close-toed shoes

No visible tattoos, no facial piercings!

All employees must follow the Six Flags Great Adventures rules and regulations which will be given to you upon arrival.

If you would like to learn about Six Flags Great Adventure and the surrounding area, feel free to visit www.sixflags.com

Housing info:

$125 a week per person including transportation

Housing deposit $300 refundable at the end of season (as per DS 2019) after housing inspection for cleanliness and damages.

Years of cooperation: 1

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.