KONTROLA KVALITY/VÝROBA, od 150,- Kč/h, diety až 5.000,- Kč

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Karlovy Vary
Firma TOP Control s.r.o.

TOP Control s.r.o.

Náplň práce:

  • Nabízíme nenáročnou manuální práci v oblasti kontroly kvality/výroby v automobilovém průmyslu
  • Uplatnění u nás najdou jak zájemci o brigádu (studenti, důchodci, pracující v době odstávky v jejich současné práci), tak zájemci o stabilní a dlouhodobou práci.
  • Pracovní náplň – kontrola kvality výrobků, rework, třídění, montážní činnosti, skladování a další práce v automobilovém průmyslu (podpora výroby, logistika apod.)
  • Nástup možný ihned

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Co od Vás očekáváme:

  • Ochotu pracovat na 1–3 směny
  • Dobrý zrak
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Řidičský průkaz výhodou
  • Věk starší 18 let

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Místo výkonu práce v Ostrově nad Ohří
  • Krátkodobou i dlouhodobou spolupráci
  • Možnost kariérního růstu (aktuálně obsazujeme i pozice vedoucích směn, supervisorů)
  • Více volných míst – možnost práce s kamarády a příbuznými
  • Výkonnostní prémie
  • Prémie za docházku
  • Prémie za kvalitu
  • Cestovní náhrady (diety) až 5.000,- Kč
  • Zaplacené ubytování/příspěvek na ubytování
  • Proplacená doprava
  • Nástupní bonus
  • Náborový příspěvek za doporučení pracovníka
  • Příjemná firemní atmosféra
  • Systém firemních benefitů

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
Zobrazit výpis brigád

Andulka services s.r.o.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ auto automobil benefit bonus Bor cestovní náhrady činnost den dění diety důchod HR Hrady ISO IT kvality místo mobil možnost nábor nad Ohří náhrady náplň práce Ostrov pečlivost plat podpora pozice práce pracovní pracovník příspěvek růst sklad směny SOU stabilní třídění ubytování uplatnění vedoucí výkon atmosféra cestovní činnosti doprava důchodci firemní kariérní kontrola kontroly logistik logistika místo výkonu práce možnost kariérního růstu náborový náplň oblast oblasti odpovědi oprava placená placené PR pracovní náplň prémie průmysl příjemná student systém výkonnost výroby zájem