Volná brigáda ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Láká Vás práce s vůní sušenek?

Pracovní poměr brigády
Lokalita Opava
Odměna 135 – 155 Kč / hod

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Co od Vás očekáváme:

Láká Vás vůně sušenek a práce v příjemném a čistém pracovním prostředí? Pojďte s námi vyrábět Vaše oblíbené sladké pochoutky, BeBe, Fidorka, Oreo, Kolonáda, Milka,atd. Pracujete pro předního výrobce oplatek a sušenek, v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu na světě. Hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby. Vyděláte si průměrně 135 – 155 Kč/hod.

popis pozice

balení výrobků a obsluha výrobní linky
sbírání výrobků
čištění výrobních linek
kontrola kvality produkce
nepřetržitý provoz nebo 3 směnný provoz
doplňování obalů

nabízíme

průměrná mzda 135–155 Kč/hod
zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
příplatky dle směn:
18,50 Kč/hod při práci v noční směně
10,40 Kč/hod při práci v nepřetržitém provozu
8,20 Kč/hod při práci v odpolední směně
25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
5–7 kg firemních výrobků každý měsíc za symbolické ceny
dlouhodobá spolupráce
dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)

profil ideálního kandidáta

ochotu pracovat ve směnném provozu
čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav
věk min. 18 let

Zobrazit výpis brigád

  • Moravskoslezský kraj
  • Tešnarová Veronika
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. února
  • Brno-město
  • McDonald's
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. července

Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Globus ČR, v.o.s.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ bonus bonusy druh hledám hodnocení IT jídlo kandidát kvality měsíc mzda náplň práce nepřetržitý ohodnocení operátor plat pozice práce pracovní prostředí průměrná průměrné příplatky spolupráce stravování víkend zdravotní zdravotní stav finanční firemní kontrola kov linky náplň obsluha PR profi příjemné sladké stav výrobní výroby