Nabídky práce v Holicích a okolí pro profesi „Pracovník / pracovnice ve službách“ (13 inzerátů)

Teleperformance CZ, a.s. | Teleperformance CZ, a.s. | Pardubice Pardubice (15 km)
  • 36 300 – 46 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 10. července
JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích | JEDNOTA, spotřební družstvo v… | Pardubice Pardubice (15 km)
  • do 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. června
SERVICE CENTER s.r.o. | SERVICE CENTER s.r.o. | Pardubice Pardubice (15 km)
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. června
PROTISK, s.r.o. | PROTISK, s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové (19 km)
  • 21 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. července
ELTON hodinářská, a.s. | ELTON hodinářská, a.s. | Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují (33 km)
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. srpna
Tiskárna Knopp s.r.o. | Tiskárna Knopp s.r.o. | Nové Město nad Metují Nové Město nad Metují (33 km)
  • do 31 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. srpna
INSTAV Hlinsko a.s. | INSTAV Hlinsko a.s. | Hlinsko, Chrudim Hlinsko, Chrudim (34 km)
  • do 25 376 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o. | A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o. | Náchod Náchod (41 km)
  • do 21 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. srpna
Catering Chotěboř s.r.o. | Catering Chotěboř s.r.o. | Chotěboř Chotěboř (45 km)
  • do 20 800 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 27. června
Oldřich Podzimek | Oldřich Podzimek | Bílá Třemešná Bílá Třemešná (46 km)
  • do 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 6. srpna

Na JenPráce.cz naleznete širokou nabídku pravidelně aktualizovaných a doplňovaných inzerátů práce i brigády. Najdete zde široké množství různých oborů a profesí, o které mají firmy aktuálně největší zájem a je pro ně velmi podstatné obsadit pracovní pozici v co nejkratším možném termínu. Mezi takové profese patří nyní nejvíce kuchař / kuchařka, řidič / řidička, dělník / dělnice, dělník / dělnice nebo máte zájem o profesi prodavač / prodavačka? Mezi nejvíce požadované obory patří Průmyslová a chemická výroba, Ubytování a cestovní ruch, Doprava, logistika a zásobování, Stavebnictví a realitní služby a nebo také práce v oboru Služby, umění a kultura. Právě proto Vám doporučujeme porozhlédnout se po nové práci i ve výše uvedených profesích či oborech, protože je velká pravděpodobnost, že si tím zvýšíte svou šanci na nalezení požadovaného zaměstnání. Držíme Vám palce!


Mezi nejoblíbenější lokality pro hledání nového zaměstnání aktuálně patří Brno, Nové Město, Praha, Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Žižkov, Praha, Vršovice, Praha, Olomouc, Liberec, ale i mnoho dalších. Prohlédněte preferované lokality, je velká šance, že najdete nabídky práce blíže Vašeho bydliště, než jste čekali.


Pracovník ve službách je zaměstnanec, který poskytuje různé služby zákazníkům nebo klientům. Tato pozice může zahrnovat různé oblasti, jako je zákaznický servis, technická podpora, osobní asistence, administrativní pomoc, gastronomie, hotelnictví, průvodcovství a mnoho dalších odvětví, které se specializují na poskytování služeb. Společné pro všechny pracovníky ve službách je kladený důraz na kvalitu péče, vstřícnost a schopnost komunikovat s klienty a zákazníky. Tyto pracovní role hrají důležitou roli v různých odvětvích ekonomiky a společnosti jako celek, ať už jde o poskytování pohostinství, péče o zdraví nebo podporu v podnikání.

Pracovník ve službách musí mít široký záběr dovedností a schopností, včetně komunikace, empatie, řešení problémů a schopnosti pracovat v týmu. Musí být příjemný a ochotný pomáhat zákazníkům s jejich potřebami a požadavky. Dále musí být schopen pracovat pod tlakem a udržovat klid a profesionální přístup i v náročných situacích. Pokud jde o konkrétní odvětví služeb, může být potřebné mít specifické dovednosti nebo znalosti, například ovládání speciálního software nebo průvodcovské dovednosti.

Zaměstnanec v sektoru služeb potřebuje různé nástroje a vybavení v závislosti na povaze služeb, které poskytuje. Patří sem telefony nebo počítače pro komunikaci a zpracování informací. Může být také potřeba speciálních zařízení nebo technologií, pokud jde o konkrétní odvětví, například pokladní systémy v gastronomii nebo technické nástroje v technické podpoře. Práce bude bavit lidi, kteří mají rádi interakci s lidmi a pomáhání druhým. Ti, kteří mají empatii a ochotu vyjít vstříc potřebám zákazníků, mohou považovat tuto práci za inspirující. Pracovník ve službách má také možnost vidět okamžité výsledky své práce, když uspokojí zákazníky a získá jejich pozitivní zpětnou vazbu.

Pracovník může pracovat v různých prostředích, včetně obchodů, restaurací, hotelů, nemocnic, call center, turistických agentur, průvodcovství a mnoha dalších míst. Může také pracovat na volné noze nebo jako externí poradce. Pracovní místo pracovníka ve službách může být v kanceláři, na prodejní ploše, v terénu nebo dokonce virtuálně při práci na dálku.

Pro pracovníka v oblasti služeb nejsou obvykle vyžadovány žádné specifické formální kvalifikace. Důležité je mít dobré komunikační a mezilidské dovednosti, schopnost rychle se učit a přizpůsobit se různým situacím a zákazníkům. Některá odvětví služeb mohou vyžadovat specializované certifikace nebo školení, aby se zlepšily dovednosti v daném oboru, například odborná školení pro baristy, průvodce nebo technickou podporu. Celkově je však klíčové mít pozitivní přístup a ochotu poskytovat kvalitní služby zákazníkům.


Zvyšte si šanci v nalezení nového uplatnění! Vytvořte si účet na JenPráce.cz a pravidelně na Váš email dostávejte aktuální seznam pracovních nabídek, včetně námi doporučovaných.


Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
CRI ameba.eu, s.r.o., Teleperformance CZ, a.s., JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích, SERVICE CENTER s.r.o., PROTISK, s.r.o., Město Ústí nad Orlicí, ELTON hodinářská, a.s., Tiskárna Knopp s.r.o., INSTAV Hlinsko a.s., A-HOTEL TOMMY & SPA s.r.o., Luboš Blaha, Catering Chotěboř s.r.o., Oldřich Podzimek

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Konzultant / konzultantka IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Pracovník / pracovnice ve službách, Obchodní zástupce / zástupkyně

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Litomyšl, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Nové Město nad Metují, Hlinsko, okres Chrudim, Náchod, Dvůr Králové nad Labem, Chotěboř, Bílá Třemešná

Holice

Charakteristika města a jeho instituce: Holice jsou klidnou městskou čtvrtí v Olomouci s rodinnou atmosférou. Nacházejí se zde především rodinné domy, ale také bytové domy a průmyslové objekty. V Holicích se nachází několik základních škol, mateřských škol, obchodů, restaurací a sportovišť. Holice jsou bývalou obcí, která byla v roce 1974 připojena k Olomouci.

Politická a správní struktura: Holice jsou součástí městského obvodu Olomouc-jih. Městským obcím předsedá starosta, kterého volí zastupitelstvo městského obvodu. V Holicích působí také místní občanská sdružení a spolky.

Ekonomika a průmysl: V Holicích sídlí několik průmyslových podniků, především z oblasti strojírenství, výroby potravin a stavebnictví. Nachází se zde také několik obchodních center a nákupních ulic.

Doprava a dostupnost: Holice jsou dobře dostupné veřejnou dopravou. Městskou čtvrtí prochází několik autobusových linek, které zajišťují spojení s centrem Olomouce a dalšími částmi města. V Holicích se také nachází železniční stanice, která je propojena s Olomoucem a dalšími městy v okolí.

Bydlení a rodinný život: V Holicích se nachází široká nabídka bydlení. K dispozici jsou rodinné domy, bytové domy a také družstevní byty. V Holicích je dobré zázemí pro rodiny s dětmi. Nachází se zde několik mateřských škol, základních škol a také dětských hřišť.

Geografie a poloha: Holice se nacházejí na jihovýchodě Olomouce. Nachází se zde několik přírodních památek, například přírodní rezervace Holický les.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.