PROJECT LEADER [Stabilní společnost] (svkjr)

Lokalita Louny
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Koordinace činnosti projektového týmu v průběhu implementace nových výrobků do sériové výroby
  • Koordinace výrobkových transferů z ostatních závodů Gestamp
  • Vedení kompletní projektové dokumentace k výrobkům ve fázi projektu nebo transferu
  • Podílení se na zlepšovatelských projektech
  • Analýza problémů a návrh jejich řešení

Požadujeme:

  • Pracovní zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici v automotive
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost osobního rozvoje
  • práci v renomované zahraniční výrobní firmě
  • bohaté benefity společnosti

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401. Přehled všech volných pracovních pozic naleznete také na www.jpoint.cz

  • Písek
  • EuroCon Czech s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 5. listopadu
  • Ústecký kraj
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
Zveřejněno: 13. ledna
Zveřejněno: 25. února
  • Žatec, Louny
Zveřejněno: 15. srpna
  • Písek
  • Ennovi Energy & Power Solutions Czech…
  • od 43 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
Zveřejněno: 6. ledna
  • Písek
  • od 41 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Ruzyně, Praha
  • HRM Services s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. srpna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Louny, Most, Chomutov, Litvínov

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ analýza auto benefit benefity činnost den dokumentace hodnocení HR IT job Most možnost nabídka náplň práce ohodnocení plat práce pracovní pracovní nabídka rozvoj společnost společnosti stabilní vedení zkušenosti znalost znalosti životopis anglické činnosti díl dokument informace jazyk koordinace kov náplň osobní Ostatní platové ohodnocení PR problém projekt projektové rok řešení schopnost tým výrobní výroby zahraniční závod zkušenost