PLÁNOVAČ ÚDRŽBY [automotive] (svkmp)

Lokalita Most
Firma Job Point spol. s r.o.
Kategorie Technické obory

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Příprava akčních plánů a podkladů pro preventivní údržby a plánované zásahy na linkách
  • Spolupráce na výrobních plánech – plán údržeb
  • Vyhodnocování dat z databáze prostojů, sledování parametrů údržby
  • Správa potřebných náhradních dílů
  • Zajišťování externích servisů podle požadavků
  • Zajišťování administrativních úkonů oddělení údržby
  • Zajišťování prohlídek, kontrol a revizí na vyhrazených i nevyhrazených technických zařízeních

Požadujeme:

  • SŠ – technického směru
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Anglický jazyk alespoň na základní úrovni
  • Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Power Point,..)
  • Znalost systému SAP, Profylax, apod. výhodou
  • Čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké výhody
  • Práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost jazykových a odborných kurzů

Pokud Vás pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mail přes odpovědní formulář nebo nás navštivte na Jobpoint s.r.o. M.Alše 2098/6 Most 43401.

  • Havraň
  • Nemak Czech Republic s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. června
  • Havraň
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 3. listopadu
  • Kralupy nad Vltavou
  • ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
Zveřejněno: 7. února
  • Chodov, Praha
  • Teren Operations Czech s.r.o.
Zveřejněno: 9. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

administrativní AJ auto Bor data dokumentace event HR job kurz mezinárodní Most možnost nabídka náplň práce odpovědnost Office pečlivost plán práce pracovní pracovní nabídka práva řízení sledování společnost společnosti spolupráce správa uživatelská znalost výhody zaměstnanec zaměstnanecké výhody znalost životopis anglický anglický jazyk databáze díl dokument externí jazyk kov náplň národní odbor odborný oddělení PR prostoj příprava servis systém technické technický uživatel výrobní zaměstnanecké