Volné místo ve firmě Automyčka Express s.r.o.

CLEANER-ručné umývanie automobilov NC NIVY-Automyčka Express

Lokalita Slovensko
Firma Automyčka Express s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 1.000 – 1.500 €
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 13. 10. 2021

O nás

Automyčka Express s.r.o.

Naše společnost vytvořila síť profesionálních automyček po celém území České republiky. Nabízíme chytrý koncept, který umožňuje profesionální ruční mytí při maximálním využití času a všech výhod nákupního centra. Našim klientům nabízíme prvotřídní individuální přístup. U nás najdete atraktivní práci v atraktivním prostředí. Máte možnost rychlé kariéry v největší firmě v oboru v ČR.

Co od Vás očekáváme:

CLEANER – ručné umývanie automobilov

Do našeho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu cleaner :-)
Čo u nás budete robiť?

  • Hlavnou náplňou práce je ručné umývanie áut
  • S citom pre detail sa budete venovať exteriéru aj interiéru vozidla

Čo od vás požadujeme?

  • Vek nad 18 rokov , čistý register trestov
  • vodičský preukaz

Čo vám za to ponúkame?

  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Profesionálne a odborné zaškolenie
  • Individuálne plánovanie pracovnej doby
  • Mladý a príjemný tým ľudí, do ktorého môžete nastúpiť ihneď

Ak vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď na inzerát odpoviete. Tešíme sa na vás!

  • Brno
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna…
  • 22 500 – 35 500 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. října
  • Brno
  • Statutární město Brno
  • 21 260 – 31 240 Kč
  • Brno
  • Home Credit International a.s.
  • od 60 000 Kč
  • Brno
  • DRUŽBA, stavební bytové družstvo
  • od 26 000 Kč
  • Brno
  • Školní jídelna Brno,Pellicova 4…
  • od 18 000 Kč
  • Přeštice
  • REXXAM CZECH s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč

Amikov job, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ auto automobil Bor EU inzerát IT mobil náplň práce NDA plán práce dar doby interiér kov náplň odbor odborné PR rok tým