Práce: Obsluha CNC ohraňovacího lisu

lokalita: Hradec Králové zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky pro dlouhodobou spolupráci na obsluhu CNC ohraňovacího lisu.
Nástup nejlépe IHNED
Místo výkonu práce: Libřice

Náplň práce:

  • práce v třísměnném provozu
  • hlavní náplní je seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z tenkých plechů a údržba stroje
  • zadání pro výrobu je formou technologického postupu a výkresové dokumentace
  • práce obsluhy strojů je spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ nebo ÚSO, technický směru výhodou, ne podmínkou
  • základní orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech
  • samostatnost, přesnost a důslednost
  • schopnost přijmout odpovědnost
  • možnost práce ve třísměnném provozu
  • ochota učit se
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • mzdu 95–115 Kč/hod
  • různorodou práci
  • stabilní brigádu/zaměstnání
  • férové jednání
  • možnost záloh

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Kontaktní osoba

Fojtová Lucie

Telefon

775222475

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist