Nabídka práce "Harrachov" aktuálně 30 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., X sport servis s.r.o., Andulka services s.r.o., Jiří Maděra, SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Star Clubs Liberec s.r.o., David Štěpánek, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., ARAMARK, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Miloš Kraus, První novinová společnost a.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Vojtěch Kazda, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Špindlerův Mlýn, Strážné, Jablonec nad Nisou, Dolní Dvůr, Liberec, Turnov, Frýdlant, Jičín, Trutnov, Mnichovo Hradiště, Dvůr Králové nad Labem

Harrachov

Charakteristika města a jeho instituce: Harrachov je turistickým střediskem a lyžařským rájem v Krkonoších. Město je známé svými lyžařskými sjezdovkami, běžeckými tratěmi a dalšími sportovními aktivitami v zimním období. Město je také známé výrobou skla a sklářskými dílnami, které se nacházejí v okolí. Mezi klíčové instituce města patří lyžařské areály, sklářské dílny a různé hotely a penziony pro turisty.

 

Politická a správní struktura: Harrachov je městem s vlastní samosprávou a má své vlastní městské orgány, včetně městské rady a starosty. Město spadá pod okres Semily, který je součástí Libereckého kraje.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Harrachova je silně závislá na turistickém ruchu, a to zejména během zimní a letní sezóny. Turisté přicházejí za lyžováním, turistikou a relaxací. Město také má tradici ve sklářském průmyslu, a sklářské dílny vyrábějí různé výrobky ze skla.

 

Doprava a dostupnost: Harrachov je dostupný silniční sítí a veřejnou dopravou. Město leží nedaleko české hranice s Polskem a má strategickou polohu pro lyžaře a turisty, kteří přicházejí z obou zemí. Je také výchozím bodem pro pěší túry do krásné přírody Krkonoš.

 

Bydlení a rodinný život: V Harrachově lze najít různé ubytovací možnosti, včetně hotelů, penzionů a apartmánů. Město nabízí klidné prostředí pro rodiny a výlety do krásné přírody. Je to oblíbené místo pro lyžařské dovolené a aktivity ve volném čase.

 

Geografie a poloha: Harrachov se nachází v Krkonoších, což je nejvyšší pohoří v České republice. Město je obklopeno nádhernou přírodou, včetně horských lesů a malebných hor. Harrachov je významným centrem pro lyžařské a turistické aktivity v této krásné horské oblasti.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Ali během co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost kancelář Oleg pracovní pracovník Zruč agentura ČR Ina ke Lech náplň práce nová nové odměny Oto praxe před přede technik ze znalosti akce den Luže mzda pec plán plnění prázdniny služební stráž Tea v týdnu víkend vně výhody flexibilní hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sam Sami telefon česká dolní horní krásné Liberec Malý partner prostředí školení údolí zaměstnanec AJ Amy data kvalita Mark marketing nový odpověď online otázky podle přivýdělek rozhovor společnost STK výdělek vyšší vzdělání zkušenosti Android auta bankovní bez Dan doba dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS komunikace mobil ode povolení pracovní doba přes rozdíl rozvoz smlouva výplata Bor brigáda Iva kvality Most NDA samostatnost směny společnosti stabilní Tim bezpečnost činnost event firma Irma kandidát odpovědnost pracovní prostředí vhodné zařazení zdravotní budoucnost dopis Ema krom motivační dopis nabídka vedení výsledky životopis boty Luby peníze světlí taxi důchod důchodce měsíc místa místo stran uchazeč vedoucí vstříc výkon zaměstnanců zaměstnání HR inzerát inzeráty postup pozice pracovní místa příplatky sklad DPČ povinnost Vít bonus bonusy číšník servírka týden vhodná vůči hodiny pracovní nabídka Velké absolvent absolventy administrativa administrativní email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha růst systém zaměstnáváme OZP auto automobil cestovní náhrady e-mail Eva Hrady město nábor náhrady Turnov Kladno pracovní činnost pracovní činnosti kariérní růst prostřednictvím průzkum Eric evidence inspektor Jičín Max náklady Nová Paka Paka Hostinné Jilemnice Rut Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí dík díky Král mezi pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní králové nad Labem nemoc nemocnice pečlivost řízení
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Harrachově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena