Animátor v hotelu - Lipno ZIMA 2022

Pracovní poměr brigády
Lokalita Lipno nad Vltavou
Firma Animation point s.r.o.
Odměna 17.000 – 25.000 Kč / měsíc
Kontakt Viktor Fodor, zobrazit tel. číslo

Prožij netradiční zimu jako hotelový ANIMÁTOR!

V AnimationPoint hledáme animační posily na zimní sezónu 2022 do našich českých partnerských hotelů. Nabízíme Ti pohodovou zimní práci hotelového animátora resp. animátorky v našem partnerském rezortu na Lipně. K dispozici máme také nabídky v Peci pod Sněžkou nebo Špindlerově Mlýně.

Chceš se přihlásit?
Pecka! Pokud se v animátorství fakt vidíš, nejlepší možností je vyplnit rychlý registrační formulář na webu AnimationPoint.
Ještě než se přihlásíš ti doporučujeme se proklikat přes náš web a to především na stránku “O práci animátora”. Nebo klidně dej do Googlu “Co dělá animátor volného času”. Máme také (snad) hezký Facebook, Instagram nebo YouTube… A jo, nahráváme také animační podcasty, které najdeš například na Spotify tam všude najdeš mraky informací o animátorství a AnimationPoint

Jak probíhá výběr animátorů?

 1. Registrace přijímáme do 23. ledna, čím dřív ji pošleš, tím větší máš šanci. Pokud nestihneš termín, napiš nám, možná něco ještě vymyslíme
 2. Všechny kandidáty budeme telefonicky kontaktovat. Zavolá Ti Markét, Evča nebo Viktor a budou Ti tykat. Jsme přece animátoři :)
 3. Pokud bude první telefonát OK, dostaneš pozvánku na osobní pohovor k nám do kanceláře v Praze.
 4. V případě úspěchu Ti už nic nestojí v cestě za nezapomenutelnou animační zimou!
 5. Před začátkem práce Tě také zaškolíme, neměj strach.

Tak co, jdeš do toho s AnimationPoint?

Těšíme se na Tebe!

Požadujeme:

 • CIZÍ JAZYK. Mluvíš anglicky. Nemusí to být mega super ale hlavně se musíš chtít zlepšovat. Práce v zahraničí bez angličtiny – to prostě nejde. Pokud mluvíš dalším jazykem jako němčina, ruština nebo francouzština, máš obrovskoooou výhodu.
 • MÁŠ MINIMÁLNĚ 18. Jo, plnoletost je základním předpokladem. Pokud máš 16 nebo 17, nevadí. Budeme tady také o rok nebo o dva. Klidně se nám ozvi, rádi s tebou budeme v kontaktu. A co horní věková hranice? Ta není dána, ale nejstarší animátor, který pro nás pracoval měl 35.
 • MÁŠ V ZIMĚ TROCHU VÍCE ČASU NEBO MŮŽEŠ PRACOVAT O VÁNOCÍCH. Požadujeme od animátorů minimálně 2 měsíce. Ideálním animačním termínem je půlka prosince až půlka března. Klidně je ale možnost pracovat také delší dobu. Ve zkratce platí, čím delší je Tvoje časová dostupnost, tím máš více možností.
 • Pokud jseš fakt dobrý animátor/ka, je možné pracovat také na kratší dobu, ideálně s nástupem v rozmezí 25.1. – 30.1. a koncem v rozmezí 20.3. – 31.3.
 • VZTAH ALESPOŇ K NĚČEMU ANIMAČNÍMU. Děti, sport, fitness, tanec, hudba. To všechno mohou být oblasti práce animátora. Bylo by fajn, aby animátor měl vztah alespoň k něčemu. Vzhledem k tomu, že se jedná o práci v rodinných hotelech, většina práce probíhá s dětmi. Pokud je nesnášíš…. nehlas se :)
 • CÍTÍŠ SE ANIMÁTOREM! Energičnost, komunikativnost, organizační schopnosti.. a tak bychom mohli pokračovat. Jednoduše hledáme animátory! :)

Nabízíme:

 • NETRADIČNÍ ZIMA 2022! Animátorství je bezva práce! Čeká Tě hodně zážitků, noví přátelé ale především obrovské množství zkušeností.
 • PRÁCE V HEZKÝCH HOTELECH. V rámci Česka spolupracujeme se 4* hotelovými komplexy. Uvidíš, má to svoje kouzlo.
 • PENÍZE. Animátor v Česku dostane 17 000 Kč – 18 000 Kč. Zdá se ti to málo? Počkej…
 • UBYTOVÁNÍ a STRAVOVÁNÍ. Nemusíš se o nic starat. Ubytování je zabezpečeno, počítej ale se spolubydlícím. A co strava? Většina hotelů dává animátorům možnost stravovat se přímo v hotelové restauraci. A to chceš! Pokud se stane, že strava není zabezpečena, je plat samozřějmě mnohem vyšší.
 • CESTOVNÉ. Také hradíme! Cestovní náklady tě tak vůbec nemusí trápit.
 • POJIŠTĚNÍ. Většina animátorů pracuje na IČO, hradíš si tedy zdravotní a sociální pojištění. AnimationPoint má pojištění za způsobenou ujmu ze strany svých zaměstnanců, můžeš tedy pracovat úplně v klídku.
 • 1 DEN VOLNA. To nezní špatně, že ne? Pracuješ 6 dní, přibližně 6 – 7 hodin; zbytek je volno. V rámci dna volna máš samozřejmě stravu a ubytování pořád zabezpečené.
 • ANIMATIONPOINT RODINA. Spolupráce s námi není jen tak. Staneš se našim animátorem a otevřou se Ti dveře do světa animace! Animační párty, příležitosti také v zahraničních hotelech, eventy s animátory jako dětské oslavy, Mikuláš nebo firemní akce; školy v přírodě – možností je mnoho! Nejlepší animátoři se také aktivně podílejí na výběru a zaškolení nováčků.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena