Volná brigáda ve firmě PROPLUSCO GROUP s.r.o.

Manuální práce ve skladu, Příbram, 120 Kč/hod, výplata týdně

Pracovní poměr brigády
Lokalita Příbram
Odměna 120 Kč / hod
Kontakt Helena Kolovratníková, zobrazit tel. číslo

O nás

PROPLUSCO GROUP s.r.o.

PROPLUSCO je pracovní a personální agenturou, která nabízí možnost zaměstnancům najít vhodné pracovní místa na trvalý nebo brigádnický poměr, a stejně tak poskytuje zaměstnavatelům služby v oblasti pracovního leasingu, vyhledání vhodných pracovníků na volné pracovní pozice a brigádnický servis. Služby v oblasti personalistiky vykonáváme na Slovensku už od roku 1997.

Hledáme brigádníky na práci ve skladu se zásilkami.

Náplň práce: nakládka a vykládka balíkových zásilek, ukládání balíků na palety, skenování a třídění zásilek dle regionů

Pracovní doba: pondělí – pátek 5:30–8:00 (proplaceno vždy min. 3 hodiny)

Místo práce: Areál Rys, Příbram

Požadujeme

  • Výpis z rejstříku trestů
  • Plnoletost
  • Možnost pracovat pravidelně

Nabízíme

  • Odměnu 120 Kč/hod
  • Smlouva na DPP
  • Výplata 1× týdně na účet

Máte zájem o tuto nabídku?