Práce: Pracovník/ice ve skladu s drogistickým zbožím – až 23.000 Kč

lokalita: Šestajovice, okres Praha-východ zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, již řadu let jedničku v prodeji a distribuci drogistického sortimentu, hledáme posilu na vychystávání zboží ze skladu. Práce je vhodná pro každého, avšak především pro zralé a stále vitální ženy, které hledají přivýdělek a přitom chtějí mít volné víkendy. Nástup je možný ihned.

Pracoviště: Šestajovice (cca 15 min z Černého Mostu)

Náplň práce:

  • vychystávání a kompletace zboží na základě papírových objednávek
  • vybalování zboží a jeho následné naskladňování
  • další jednoduché skladové práce (udržování pořádku apod.)

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr v ryze české stabilní společnosti
  • práci v jednosměnném provozu (6:30–15:15)
  • mzdu až 23.000 Kč/měsíc
  • možnost mimořádné odměny již ve zkušební době
  • nadstandardní prémie dle výkonnosti
  • stravenky v hodnotě 70 Kč od prvního dne
  • příplatky dle zákoníku práce
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, pracovitost
  • časová flexibilita

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.