Práce: Vývojový Pracovník

lokalita: Ústí nad Labem zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

VÝZKUM, VÝVOJ, CHEMIE! Zaujala Vás tato 3 slova a hledáte to pravé pracovní uplatnění v Ústí nad Labem? Pak neváhejte a čtěte dál! Do společnosti s dlouholetou tradicí aktuálně hledáme ti správné kandidáty na pozici výzkumného a vývojového pracovníka.
A jaká bude pracovní náplň vývojového pracovníka?

  • bude se podílet na výzkumu a vývoji nových produktů a systémů
  • vyvíjet, optimalizovat a zavádět technologie
  • zároveň bude podporou výrobě a prodeji
  • bude připravovat odpovídající technickou a technologickou dokumentaci

Požadavky:

  • Pokud se chcete být úspěšným kandidátem na tuto pozici, neobejdete se bez:
  • vysokoškolského vzdělání v oboru chemie příp. v oboru technickém
  • anglického jazyk na takové úrovni, aby ji mohli využívat v každodenním pracovním procesu
  • zkušeností z oboru chemie či technického oboru velkou výhodou

Benefity:

  • zvýhodněné stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce trvání pracovního poměru
  • další zaměstnanecké výhody

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ústí nad Labem

Kontaktní osoba

Krištofová Lenka

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.