Práce: Asistentka prodeje

lokalita: Praha zadavatel: NEW YORKER CZ, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro naši prodejnu v Praze OC Šestka hledáme prodavačku.

Náplň práce: zpracování a prezentace zboží, obsluha kasy, odborné poradenství při prodeji.

Požadujeme: odpovědnost a spolehlivost, flexibilitu,

kladný vztah k módě, znalosti práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost.

Nabízíme: zázemí silné mezinárodní společnosti, smlouvu na hlavní pracovní poměr, na plný i částečný úvazek, atraktivní práci, prémiový systém, motivační bonusy, stravenky, slevu na zboží v síti obchodů New Yorker, týden dovolené navíc.

V případě zájmu pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií a průvodní dopis na e-mail:

e-mail přes odpovědní formulář

Všechny životopisy spolu s motivačními dopisy budou pečlivě posouzené. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, byla dána přednost jiným uchazečům.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.