Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Tiskař na ofsetovém stroji

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 29.999 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 5. 12. 2016

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Pro naši ofsetovou tiskárnu přijmeme schopného a zkušeného pracovníka na pozici TISKAŘ NA OFSETOVÉM STROJI.

Náplň práce:

  • obsluha tiskového zařízení KBA Rapida 75 formátu B2.
  • pravidelná údržba a opravy

Požadujeme:

  • min. SOU
  • praxi 1 rok na obdobné pozici
  • přeškolení z jiného typu tiskového stroje
  • výborný zrak, technická zručnost vítána
  • ochota pracovat na 2 směny R/O

Nabízíme:

  • nástupní plat 26 000,– + bonusy /po zaučení až 40tis. dle praxe/
  • proplácené přesčasy + mimořádné odměny
  • práci v příjemném kolektivu
  • 4 týdny dovolené + HPP na dobu neurčitou
  • nástup IHNED

  • České Budějovice
  • Trenkwalder a.s.
  • 27 000 – 31 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
Zveřejněno: 30. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 15. února
  • Fulnek
  • REAL JOB s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Praha
  • CrossCafe Praha, s.r.o.
  • Praha
  • TORO TRANS s.r.o.
  • Český Krumlov
Zveřejněno: 28. listopadu

KASKA s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., Manuvia Job s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Stavební technik / technička, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pracovník / pracovnice prádelny, Opravář / Opravářka, Elektronik / Elektronička

České Budějovice 3, České Budějovice, České Budějovice, Homole

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

bonus bonusy Bor EU IT mimořádné odměny na dobu neurčitou náplň práce odměny plat práce pracovní pracovník praxe přesčas přesčasy řízení směny SOU školení Zruč dny dovolené kolektiv kov mimořádné na dobu náplň obsluha opravy PR příjemné rok stroj technická týdny údržba