Práce: TECHNOLOG | zakázková výroba, kovy | Havlíčkobrodsko

lokalita: Jihlava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Rozumíte výrobě, strojům, procesům a dokážete se postarat o to, aby výroba byla po technologické stránce nastavena přesně tak, jak je potřeba? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Hledáme technologa, který má zkušenosti zejména v oblasti kovů.

Vaším úkolem bude:

  • nastavení a příprava zakázkové výroby
  • stanovení krizových bodů a technologických postupů, optimalizace procesů
  • řešení nápravných opatření při neshodách
  • zpracování výrobní dokumentace a podkladů pro kalkulaci
  • komunikace s oddělením konstrukce, nákupu a kvality

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti na pozici technologa
  • samostatnost!
  • orientace zejména v kovech, ale také v oblasti kooperativy (plasty, dřevo)
  • zkušenosti s dodavateli (poptání materiálu o nových výrobků)
  • NJ je výhodou
  • časová flexibilita
  • MS Office (Word, Excel)
  • ŘP sk. B

Benefity:

  • mzda a benefity dohodou dle předchozích zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nástup IHNED
  • lokalita: Havlíčkobrodsko

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.