Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Technická podpora prodeje

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kolín   Zobrazit na mapě
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, doavatele průmyslových elektrických topných řešení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technická podpora prodeje.

Pracovní náplň:

  • vytváří cenové nabídky na základě obdržené poptávky
  • zasílá požadavky na nacenění dodavatelům a vyžaduje zaslání ceníků, cenových nabídek pro poptávané produkty
  • zajišťuje kompletní technické informace potřebné k vytvoření cenové nabídky
  • kontroluje vývoj cenových marží u jednotlivých zákazníků, sleduje jejich historii
  • archivuje podkladovou dokumentaci k vytvořeným cenovým nabídkám a kalkulacím
  • zasílá cenové nabídky pro zákazníky odpovědnému obchodnímu zástupci
  • poskytuje technickou podporu zákazníkům

Požadujeme

  • elektro-mechanické vzdělání středoškolské
  • zkušenosti v oblasti elektro a kovovýroby velkou výhodou
  • značný důraz na preciznost, přesnost, kreativitu, dodržování – termínů, pochopení potřeb a požadavků zákazníků
  • týmový hráč, otevřená komunikace, odolnost vůči stresu, schopnost plánovat, time-management
  • zkušenosti z praxe
  • perfektní znalost anglického jazyku

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • týden dovolené navíc
  • 2× ročně možnost bonsu
  • místo výkonu práce: Kolín – Sendražice
  • nástup možný ihned

  • Kolín
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Kolín
  • P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o.
  • 21 600 – 24 800 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 29. dubna
  • Hradec Králové
  • Pavel Černý
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Karviná
  • Work Service Czech s.r.o.
  • 40 000 – 49 999 Kč
  • Slovensko
  • Zaměstnanci pro Vás s.r.o.
  • Brno
  • Jobs 4 Joy SE v likvidaci
  • od 16 000 Kč
  • Praha
  • M - IMPO, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč

OBI Česká republika s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jitka Poláková, Česká pošta, s.p., AULO MJCZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ACETEX s.r.o., P+M Kasarda Kolínské uzeniny, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., PK ham spol. s r.o., Crocodille ČR, SAFE LOGIC s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Bankovní pracovník / pracovnice, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Provozní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Kolín, Celá ČR, Ovčáry, okres Kolín, Vrbová Lhota, Pečky, Žiželice, okres Kolín, Uhlířské Janovice, Sadská, Nymburk, Městec Králové

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Trainee program – první práce pro absolventy

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

AJ den dodržování elektro hledám HR IT kandidát Kolín komunikace management místo možnost nabídky náplň práce nové obchodní plán podpora požadavky práce pracovní praxe stres týden týden dovolené navíc vhodné výkon vzdělání zaslání zkušenosti znalost anglické dokument dovolené elektrický informace jazyk kov mechanické místo výkonu práce náplň navíc obchod oblast oblasti odpovědné PC PR pracovní náplň prodej průmysl průmyslový řešení schopnost technická technické termín tým výroby zákazník zástupci zkušenost