Práce: ELEKTROMECHANIK HRANICE až 34 000 Kč

lokalita: Olomouc zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

BAVÍ TĚ OBOR ELEKTRO A UNAVUJE TĚ SOUČASNÁ PRÁCE?

PŘIJĎ SE PODÍVAT K NÁM!

Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více než 50letou tradicí, která vyrábí sofistikované plastové díly pro automotive, hledáme zkušené lidi na
pozici
Elektrikáře – Elektroúdržbáře -Elektromechanika.

Náplň práce:

  • nastavení a případné opravy vstřikovacích lisů ve výrobě
  • elektroúdržba těchto strojů
  • vedení záznamů o opravách
  • 2 směnný režim

Nástup co nejdříve.

Požadavky:

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. § 6
  • znalost elektroúdržby vstřikovacích lisů
  • znalost práce s PLC stroji
  • ideálne praxe ve firmě automotive

Benefity:

  • Základní hrubá mzda dle praxe 30 – 34 000 Kč/měs.
  • stravenky

smlouva na dobu neurčitou ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.