Práce: SEŘIZOVAČ, 13.a14.plat

lokalita: České Budějovice zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Jste vyučen ve strojírenském oboru a máte znalost práce na CNC? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • seřizování stroje dle předepsaných parametrů
  • zodpovědnost za správné nastavení a seřízení stroje
  • čtení technické dokumentace
  • směnný provoz – 3 směnný provoz
  • práce v riziku hluku

Požadavky:

  • důraz na kvalitu a přesnost
  • čtení z technické dokumentace
  • praxe na stejné nebo podobné pozici výhodou

Benefity:

  • mzda 19 210 Kč + 15% prémie
  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • nástup možný ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Obor

Ostatní

Kontaktní osoba

Labajová Adéla

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.