Volná brigáda ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

HOT NABÍDKA - Manipulant / ka skladu 26.000 Kč

Pracovní poměr brigády
Lokalita Praha

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

HOT BRIGÁDA s výdělkem 25. – 26.000 Kč / měsíc! Vhodné pro muže i ženy!

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • spolupráce na 2 měsíce s možností prodloužení
  • závodní stravování (15 – 40 Kč)
  • místo pracoviště 10 minut od Prahy – zdarma svozový autobus zajištěn přímo z Prahy

V případě zájmu zašlete životopis, volejte 9–17 v prac.dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme) na telefonní číslo zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo

Požadujeme

  • uživatelskou znalost práce na pc
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • ochotu dojíždět v rámci Prahy
  • spolehlivost
  • nástup IHNED

Náplň práce

  • manuální práce ve skladu
  • balení, montáže, kompletace, kontrola výrobků aj.
  • práce na PC – interní databáze
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • Tom agency s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 24. dubna
  • Praha
  • Petr Novák
  • 150 – 180 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. dubna
  • Velké Poříčí
  • FORCE TRADE s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 25. listopadu

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto data hodnocení interní měsíc místo možnost náplň práce ohodnocení práce pracoviště sklad spolupráce stravování telefon vhodné zdarma znalost životopis dar databáze dny finanční kontrola náplň PC PR případ uživatel závod