Kontrolor procesů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Liberec
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Kontrola všech výrobních středisek firmy a jejich jednotlivých procesů.
  • Dodržování postupů, pravidel a jejich generování.
  • Efektivní využití stávajícího informačního firemního systému SQL, analýza dat a výstupů, jejich proškolení u všech oddělení a následná komunikace s IT partnery.
  • Koordinace obchodní korespondence.
  • Komunikace a jednání s úřady a státními orgány a dohled nad jednotlivými dokumenty a případnými zkouškami a zodpovědnost nad jejich plněním.
  • Schopnost ekonomické orientace a kontroly smluvních náležitostí.
  • Tlumočení informací vedení společnosti.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického či technického směru
  • 2 roky praxe v oboru IT, ekonomickém nebo s kontrolou procesu
  • Samostatný, technicky orientovaný a schopný definovat potřeby jednotlivců i firmy
  • Příjemné vystupování, přátelská povaha, loajalita, schopnost týmové práce
  • Znalost IT a ekonomických činitelů
  • Znalost „Be to be“
  • Řidičský průkaz „B“

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Dlouhodobá vize a pestrá práce
  • Stravenky a zaměstnanecké výhody
  • Dobrý kolektiv
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost nástupu ihned

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro tuto společnosti? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel.: zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu
Evidenční číslo: 0065

  • Blansko
  • Etampa Metra a.s. v likvidaci
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. března
  • Klášterec nad Ohří
  • ZF Electronics Klášterec s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 23. září
  • Karlovy Vary
  • MAREVA GROUP s.r.o. v likvidaci
Zveřejněno: 14. října
  • Přerov
  • Sensio.cz s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Votice
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Olomouc
  • Česká Lípa
  • Unique Personalservice s.r.o. v…
  • od 25 000 Kč
  • Bakov nad Jizerou
  • ZETKA - MB s.r.o.
  • Mošnov
  • MXN - CZ, s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Olomouc
  • Praha
  • Bc. Štěpán Frk, DiS.
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Polná
  • Pelhřimov

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

AJ analýza Bor den dodržování dokumenty ekonom e-mail EU hlavní hledám IT kandidát komunikace kontrolor loajalita Most možnost nabídka náplň práce nová obchodní odpovědnost partner plnění pohovor postup požadavky práce pracovní pracovní nabídka pracovní poměr praxe společnost společnosti stabilní stravenky školení úřad vedení výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkouška znalost dokument firemní firmy informace informační jednání kolektiv kontakt kontrola kontroly koordinace náležitost náplň obchod obor oddělení osobní poměr PR proces procesů přátelská příjemné případ rok schopnost smluvní systém technické tým výrobní zaměstnanecké