Práce: SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISY HRANICE až 38 000Kč

lokalita: Olomouc zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

SEŘIZUJETE VSTŘIKOLISY A UMÍTE TO?
Nabízíme VÁM JEDINEČNOU PŘÍLEŽITOST!

Pro expandující mezinárodní společnost v Hranicích s více než 50letou tradicí, která vyrábí sofistikované plastové díly pro automotive, hledáme zkušené

SEŘIZOVAČE PRO VSTŘIKOLISY

Náplň práce:

  • seřízení vstřikolisů, rozjetí do výroby
  • údržba forem během výroby
  • diagnostika za řešení závad
  • zajištění plynulého chodu strojů
  • znalost číslicově řízených strojů
  • preventivní údržba zařízení
  • 3směnný provoz

Požadavky:

  • praxe s údržbou vstřikolisů nezbytná – znalost údržby vstřikolisů
  • znalosti práce na PC
  • znalosti s číslicově řízenými stroji a jejich programováním výhodou
  • schopnost samostatné práce

Benefity:

  • Nástupní celková hrubá mzda 35–38 000 Kč/měs
  • Stravenky
  • Smlouva na dobu neurčitou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.