Práce: Vedoucí Kavárny/bistra

lokalita: Brno zadavatel: EUREST, spol. s r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do naší kavárny/bistra v nákupním domě v Brně (ul. Tkalcovská) u hypermarketu Ahold hledáme spolehlivého kolegu/spolehlivou kolegyni na pozici VEDOUCÍ KAVÁRNY.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kompletní vedení kavárny
  • odpovědnost za její ekonomickou efektivitu
  • zabezpečení plynulého chodu / plánování směn
  • vedení a motivace týmu zaměstnanců
  • nábor zaměstnanců, jejich zaškolení a profesní rozvoj
  • realizace obchodní politiky silné nadnárodní společnosti

Požadujeme:

  • mít zkušenosti v gastronomii
  • vést tým zaměstnanců (cca do 8) – alespoň po dobu tří let
  • mít výborné komunikační a řídící schopnosti
  • dobře ovládat práci na PC – MS Office, Outlook
  • být orientovaný na zákazníka i na výsledek
  • přistupovat k práci s nadšením a iniciativou
  • být spolehlivý a trestně bezúhonný

Nabízíme:

  • stabilní zázemí silné společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pravidelnou a garantovanou mzdu
  • zajímavou práci s možností profesního růstu
  • zaškolení na dané pozici
  • stravování na pracovišti
  • služební telefon

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.