Práce: TECHNOLOG MONITOROVACÍCH SYSTÉMŮ, 30 - 35 000 Kč, VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

lokalita: Jihlava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte technické vzdělání a domluvíte se základní němčinou? Chcete pracovat u solidního zaměstnavatele s dlouhodobou perspektivou? Přihlaste se!

Hledáme vhodného kandidáta, který se bude starat o zlepšování funkcí monitorovacích kamer na výrobní lince!

Náplň práce:

  • Vyhledávání vhodných řešení monitorovacích systémů
  • Zodpovědnost za správné fungování kamer na výrobní lince
  • Testování řešení
  • Optimalizace procesů
  • Spolupráce s výrobou a odd. kvality

Požadavky:

  • Požadavky:
  • Vzdělání technického směru
  • Schopnost učit se
  • Znalost sady MS Office
  • Orientace v technických výkresech a výrobní dokumentaci
  • Časová flexibilita
  • Praxe na podobné pozici výhodou (ne podmínkou – vhodné pro absolventy)
  • Znalost NJ pro základní komunikaci (AJ výhodou)

Benefity:

  • Nabízíme:
  • Nástupní mzdu dle Vašich zkušeností
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Firemní příspěvek k penzijnímu připojištění
  • Další benefity

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.