Práce: Seřizovač / Programátor CNC strojů

lokalita: Děčín zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho klienta hledáme kandidáta na pozici: SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ.

Náplň práce:

  • vytváření programů pro CNC,
  • správa a revize programů,
  • čtení technického dokumentaci,
  • kontrola vlastní práci dle stanovených specifikací,
  • práce v menším týmu.

Požadujeme:

  • vyučen nebo zaučen v oboru operátor CNC strojů,
  • schopnost programovat CNC stroje (znalost programovacích jazyků),
  • orientace v technické dokumentaci,
  • odpovědnost, schopnost samostatné práce.

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti,
  • osobní rozvoj, další profesní růst,
  • finanční benefity,
  • 20 dní dovolené.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Děčín

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.