Práce: PLÁNOVAČ VÝROBY - vhodné pro absolventy

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máš vysokoškolské vzdělání a ovládáš Excel na pokročilé úrovni? Domluvíš se anglicky?

Pokud chceš do budoucna něco dokázat a být za svou práci náležitě oceněn, neváhej a kontaktuj nás.

Právě hledáme vhodné kandidáty na pozici „PLÁNOVAČ VÝROBY“ pro výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji.

Náplň práce:

  • správa dílů, jenž se využívají ve výrobě
  • kontrola zákaznických objednávek
  • správa výrobních dat
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • častá práce v Excelu
  • reporting

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost anglického jazyka – denní využití
  • velmi dobrá znalost Excelu
  • technické myšlení

Benefity:

  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • pravidelné bonusy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.