Práce: Mistr výroby

lokalita: Liberec zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Výrobní prostředí, vedení operátorů a technická zdatnost, to jsou hlavní znaky naší nabídky. Nevadí Vám práce na směny? Pak hledáme právě Vás do pozice

MISTR VÝROBY

Náplň práce:

  • vedení týmu cca 30-ti operátorů výroby
  • vedení a zajištění zaškolení týmu (výrobní operátoři, seřizovači)
  • zajištění operační údržby strojů a zařízení
  • zodpovědnost za dodržování požadavků BOZP, PO (včetně pracovních pomůcek) a ochrany životního prostředí vyplývající z dokumentace na svěřeném pracovišti
  • zajištění procesu neustálého zlepšování na svěřeném výrobním úseku
  • dodržování procedur a pracovních instrukcí a účast na školeních na konkrétní pracovní pozici

Požadavky:

  • SŠ technického směru
  • min. 2 roky praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici
  • uživatel MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • anglický jazyk výhodou
  • schopnost vedení a rozvoje lidí, schopnost plánování a organizace
  • flexibilita, odolnost vůči stresu, technické myšlení, pozitivní vnímání změn
  • komunikativnost, odpovědnost, spolehlivost, smysl pro detail

Benefity:

  • směnové příplatky
  • zdravotní péče a rehabilitace
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • příspěvek na stravování, vlastní kantýna
  • dodatečné dny pracovního volna
  • akce pro rodiny s dětmi, a další benefity

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.