Montážní dělník/dělnice

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma SIMIX HR s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 3. 1. 2017

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici „montážní dělník/dělnice“ pro mezinárodní společnost KYB Manufacturing Czech s.r.o., která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce tlumičů do automobilů na světě.

Nástup možný ihned!

Náplň práce: montáž automobilových tlumičů, obsluha poloautomatických linek, navěšování

Požadujeme: flexibilitu, pečlivost, ochotu pracovat na směny a učit se novým věcem, manuální zručnost, dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • příspěvek na ubytování – až 3 000,– Kč
  • bonus za docházku – až 1 000,– Kč
  • příspěvek na dopravu – 500,– Kč
  • osobní ohodnocení – až 1 000,– Kč
  • náborový příspěvek – 3 000,– Kč
  • zálohy na mzdu,
  • možnost ubytování,
  • práce na HPP s možností kariérního růstu
  • dlouhodobá spolupráce,
  • práce na dosah MHD (linky z Pardubic
  • č. – 14, 23 a 25)

V případě zájmu: kontaktujte nás na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , popř. zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Kamenný Újezd, České Budějovice
  • GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 18. října
  • Špindlerův Mlýn
  • SpindlMAX, s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Ústí nad Orlicí
  • SIMIX HR s.r.o.
  • Brno
  • Axial Personnel Agency, s.r.o.
  • Libeň, Praha
  • Ravenell security, s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Uherský Brod
  • Vlastimil Javor
  • 70 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 23. prosince
  • Brušperk
  • SDpeople s.r.o.
  • 15 600 Kč
  • Vsetín
  • PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Libor Toman, Manuvia GreatWork s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ABI Special s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, COREX Pardubice s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Chrudim, Pardubice, Kostěnice

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

AJ auto automobil bonus Bor dělník email hledám hodnocení IT mezinárodní mobil možnost nábor náplň práce ohodnocení pečlivost práce profesní životopis příspěvek růst směny společnost společnosti spolupráce stabilní ubytování uchazeč zdravotní zdravotní stav Zruč životopis automat centrum finanční kariérní kontakt linky manufacturing náborový náplň národní obsluha osobní PR profesní případ stav