Práce: VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU - automotive

lokalita: Ostrava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte zkušenost s výrobou v oblasti automotive? Máte zkušenosti s vedením lidí, optimalizací výrobních procesů, znáte výrobní technologie a domluvíte anglicky? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!!

Hledáme schopného procesáka, který by se rád profesně posunul dále a nabízíme mu pozici VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ÚSEKU !

Náplň práce:

  • zajištění plynulého a bezproblémového chodu výroby
  • vedení zaměstnanců procesního inženýrství, údržby a výrobních mistrů
  • řešení operativních problémů ve výrobě
  • dohled nad kvalitou výroby
  • koordinace výrobních procesů
  • plánování výroby

Požadavky:

  • min SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost v automotive

Benefity:

  • 13. plat
  • pravidelné roční navýšení platu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • teambuildingové aktivity
  • navyšování dovolené podle počtu strávených let ve firmě

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.