Práce: HLAVNÍ ÚČETNÍ s výbornou AJ

lokalita: Hradec Králové zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro výrobní společnost hledáme HLAVNÍ ÚČETNÍ s pokročilou úrovní AJ.

Náplň práce:

  • Vedení účetního oddělení, dohled nad účetními knihami
  • Pravidelné reporty a průběžné uzávěrky
  • Dohled nad rozpočty a forecasting
  • Spolupráce s ostatními odděleními k dosažení cílů
  • Podpora týmu s nestandartními účetními operacemi
  • Zajištění včasného auditu
  • Zlepšování a zefektivňování pracovních postupů
  • Zaučení nových kolegů
  • Přímá spolupráce s finančním controllingem

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Výborná úroveň AJ
  • Praxe v oboru
  • Znalost a zkušenost s MS Word, Excel a účetních programů
  • Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Benefity:

  • Mzda dle zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborná školení a možnost dalšího vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Benefity ve formě welness, sportovní aktivity aj.
  • Moderní kanceláře
  • Prima kolektiv
  • Sleva na firmení produkty

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.