Práce: Kontrolor/manipulant ve skladu – až 17.000 Kč/měsíc

lokalita: Česká Lípa zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme spolehlivé pracovníky pro našeho významného klienta působícího převážně v oblasti logistiky. Jedná se o práci na pozici manipulanta ve skladu automobilových komponentů. Tato práce je organizována zpravidla ve třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční směny). Pozice je svou povahou vhodná především pro muže bez ohledu na věk i vzdělání.
Nástup je možný ihned.

Pracovní náplň:

  • manipulace se zbožím
  • kompletace a vychystávání zboží
  • práce s elektronickou čtečkou
  • kontrola kvality

Místo výkonu práce: Česká Lípa

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • mzdu až 17.000 Kč/měsíc (odpovídá až 110 Kč/hod. = základní mzda variabilní složka)
  • příplatky dle zákoníku práce
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • základní manuální zručnost
  • dobrý zrak
  • pečlivost, pozornost, pracovitost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Česká Lípa

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.