Práce v zahradnictví - brigáda na 2-3 týdny

Pracovní poměr brigády
Lokalita Brno
Firma GIT Consult Czech s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme 2 – 3 lidi pro práci v zahradnictví na 2 – 3 týdny.

PRACOVNÍ DOBA: po-pá 6:00 –15:30 (každý všední den)

NÁPLŇ PRÁCE:
Sázení rostlin,
Přesouvání rostlin
zálevání a vázání rostlin k podpěrám,
přesazování rostlin,
plení záhonů,

MZDA: 80Kč/hod. + stravenky v hodnotě 100 Kč

Práce je na dohodu o pracovní činnosti. Mzda je posílána na bankovní účet.

MÍSTO PRÁCE: Brno-Brněnské Ivanovice (u Makra)
Dopravní dostupnost: Pravidelný autobus jezdící do městské části Brno – Brněnské Ivanovice, Tuřany, Chrlice. Doprava je v rámci zón 100+101.

NÁSTUP: ihned

Děkujeme za zájem.

Zobrazit výpis brigád

  • Brno
  • Lukáš Vavruša
  • 200 – 250 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. dubna
  • Hradec Králové
  • Školky a realizace sadových úprav,…
  • 105 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Parkoviště
Zveřejněno: 18. září
  • 113 – 140 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
Zveřejněno: 26. března

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

auto bankovní brigáda Brno činnost den doba hledám HR Ivanovice mzda náplň práce práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti SOU stravenky zahradnictví činnosti dny doprava dopravní kov městské náplň oprava PR týdny zájem