Brigáda: Pomocné práce v obchodu - doplňování zboží - až 95 Kč/hod.

lokalita: Zlín zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na doplňování zboží v různých úsecích ve velkoobchodu ve Zlíně-Malenovicích. Díky možnosti volby směn je brigáda vhodná pro široké spektrum uchazečů. Vyberte si sami, na jakou směnu chcete na brigády chodit – k dispozici jsou 8-mi hodinové směny, a to ranní, odpolední a noční. Nástup možný ihned. Jedná se o dlouhodobou brigádu. Na tuto brigádu je potřeba docházet pravidelně.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • práce s paletovým vozíkem
  • úklid oddělení
  • doplňování sortimentu
  • manipulace se zbožím

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • mzdu až 95 Kč/hod.
  • příjemné pracovní prostředí
  • rozmanitou práci ve známém velkoobchodu
  • smlouvu na dohodu o pracovní činnosti

Požadujeme:

  • minimální věk 18 let
  • platný potravinářský průkaz
  • spolehlivost

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

25. 10. 2016, 14:30

Lokalita

Zlín

Odměna

až 95 Kč/hod.

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.