7 původních povolání slavných hudebníků

Ne všichni hudebníci a zpěváci měli v životě to štěstí, aby se „uměli narodit“ a byli k jejich budoucí profesi odmalička směřováni. Někteří umělci si museli projít krutými začátky. Budete překvapeni, jaké jsou původní profese slavných hudebníků!

Podívejte se, kde pracovala Madonna nebo kde dělal Kanye West!

1) Madonna

Tahle zpěvácká hvězda pracovala v království koblih Dunkin´s Donuts. Dostala výpověď za stříkání polevy po zákaznících. Vtipné, že?

zdroj: Facebook.com

2) Moby

Řekli byste do tohohle týpka, že před kariérou hudebníka dělal „sluhu“ zbohatlíkům na golfovém hřišti? Nosil jim golfové hole.

zdroj: Facebook.com

3) Pink

Ani výstřední Pink nezačínala svou kariéru rovnou na podiu před diváky. Než se začala živit zpíváním, dělala hamburgery v McDonaldu.


zdroj: Facebook.com

4) Beyoncé

Zpěvačka s diamantovými lodičkami rozhodně není původem žádná uklízečka. Před tím než dostala řadu ocenění, pomáhala matce v kadeřnickém salonu.


zdroj: Facebook.com

5) Kurt Cobain

Frontman skupiny Nirvana, Kurt Cobain, si přivydělával, a teď se podržte - mytím záchodů! U všech kamarádů se pak pyšnil tím, že to dělal výhradně bez rukavic.


zdroj: Facebook.com

6) Gwen Stefani

Dáma s rudými rty také neměla ideální práci. Myla podlahu v restauračním zařízení, ale přesto se bavila – když někdo uklouzl a málem se přizabil.


zdroj: Facebook.com

7) Kanye West

Tenhle drsňák dřív skládal džíny v obchodní síti GAP. Co myslíte, kdo je dnes skládá jemu? 


zdroj: Facebook.com

Publikováno: 17. 8. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist