6 povolání, která jsou pro lidstvo naprosto zbytečná

Představíme vám povolání, která jsou pro naši existenci naprosto zbytečná. Všichni nám jistě potvrdíte, že byste se bez nich také s radostí obešli. K ničemu nám nejsou!

Jaké to asi je živit se zbytečnou prací?


zdroj: Youtube.com

1. Televizní věštkyně

V pozdních hodinách se objevuje na televizních obrazovkách a naivní ženy jí volají, aby jim věštila osud. Dámy, probuďte se proboha! Vždyť říká jen nesmysly, na kterých si pěkně mastí kapsu.

2. Telemarketing

Volá nám cizí číslo a my to automaticky odmítáme zvedat. Co kdyby otravoval někdo z telemarketingu, že? Když si přece chceme něco koupit, tak to uděláme. Proč by nám mělo být nabízeno něco, co nepotřebujeme.

3. Life coach

Pokud máte nějaké osobní problémy a hledáte někoho, kdo by vám s nimi pomohl, rozhodně nechoďte za tímto člověkem, který si prošel víkendovým kurzem a rázem je z něho odborník! Nestyďte se a raději vyhledejte psychologa.

4. Homeopat

Homeopat je novodobý výraz pro šarlatána. Jeho náplň práce je de facto stejná. Co myslíte, máme ho zapotřebí?

5. Náboráři

Kdybyste nevěděli, jsou to ti lidé, kteří vám čas od času zaklepou na dveře a nabízí, abyste například přepsali elektřinu k jejich společnosti. Vám samotným dá velkou práci, abyste jejich nátlaku nepodlehli. Jak se pak s nimi mají „poprat“ starší důvěřivé babičky? Pryč s nimi.

6. Modelky

Co od nich potřebujeme k životu? Myslíte na ten katalog s plavkami, u kterého poplakáváte, že nevypadáte stejně jako ony (po všemožném make-upu a retuši)? Zahoďte ho!

Publikováno: 23. 9. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist