5 nejnenáviděnějších povolání

Když se s nimi setkáme, řekneme si, že tohle bychom dělat nikdy nechtěli. Absolutně nechápeme, jak vůbec někdo může mít zaměstnání, které každý nesnáší. Ačkoli moc dobře víme, že bychom se bez lidí s tímto nenáviděným povoláním neobešli, nemáme je prostě rádi.

Tady jsou!

1. Revizor

Kdykoli ho spatříme ve dveřích MHD, protočí se nám panenky a nasadíme otrávený obličej. Sice nás děsně otravuje a zdržuje, ale copak by ta doprava správně fungovala? Moc dobře ne. Všichni by jezdili bez placení.


zdroj: Heraldsun.com.au

2. Dopravní policista

Je fakt, že nám leze na nervy tím, jak sází pokuty a musíme dýchat do balónku. Ale na druhou stranu – myslíte si, že kdyby se na silnicích neobjevoval, jezdili by všichni řidiči předpisově? To by bylo životů...
zdroj:Tolajob.co.za

3. Ochranka v obchodě

Vyjdeme z obchodu a často se stane, že za námi upaluje a chce šacovat kabelku! Drzoun. Člověk si pak kvůli němu připadá při nakupování jako zloděj. Naopak by mohl správně zapůsobit na ty opravdové zloděje, že?


zdroj:Toptenstuffs.com

4. Vyhazovač v klubu

Když se vysloví slovo vyhazovač, také se vám vždy vybaví namachrovaný blbeček, který žije jen posilovnou a solárkem? Tenhle drsoň dává už jen svým výrazem najevo, že pokud bude nějaký problém, pěkně nám to spočítá. Buďme ovšem rádi, že v tom klubu je a chrání nás před těmi „problémovými“.


zdroj: Toptenstuffs.com

5. Obsluha rentgenu na letišti

Člověka by nechali svléknout do naha. Jaká potupa! A poté, co všechny osobní věci vyložíme na pás, nás ještě navíc osahávají a zvláštně si nás prohlíží. Co si budeme povídat, nic příjemného to není, ale o dost nepříjemnější by bylo, kdybychom nasedli do letadla s teroristou.

zdroj: Masslive.com

Pokud patříte mezi lidé s ne příliš oblíbeným povoláním a už máte plné zuby toho, jak se na vás v práci každý předem mračí, můžete se zde podívat po lepší pracovní nabídce :-).

 

Publikováno: 23. 9. 2015

Komentáře ke článku

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist